Vychutnejte si chutě a vůně podzimu podle časopisu Prima FRESH!

Nové podzimní číslo časopisu Prima FRESH vychází 15. září a najdete v něm více než 70 úžasných receptů, které vám zpříjemní babí léto a zahřejí, až přijde ten pravý podzim…

Jsem dítě podzimu, možná proto je mi tohle období roku nejmilejší. Nemluvím o sychravých dnech pozdního podzimu, kdy by ani psa nevyhnal, ale o krásných prosluněných dnech babího léta. Příroda se odívá do barevného hávu a vydává své plody. Na zahradách a polích dozrává výborná zelenina a ovoce, v lesích rostou houby a ostružiny, zkrátka nastává období hojnosti.

Ani my jsme nemohli minout sezonní suroviny a připravili jsme pro vás recepty, díky kterým si vychutnáte podzim na talíři. Přivítejte ve své kuchyni křupavou kapustu, čerstvé brambory, houby nebo dýni v zajímavých jídlech, které vám rozšíří kuchařské obzory. Nechybí ani tip na víkendový projekt – připravte si s námi domácí kysané zelí, které vám zajistí vitamíny na celou zimu. A nemůže chybět sladká tečka, tentokrát jsme si pohráli s různými druhy ořechů a nabízíme krásné nové moučníky.

Vydali jsme se prozkoumat další světovou kuchyni, tentokrát jsme zamířili na sever a objevili jsme spoustu zajímavých skandinávských receptů, v kterých nechybí ryby, luštěniny, zelenina, ale i voňavé sladké pokušení. Pro milovníky mafiánské ságy Kmotr máme několik ryze italských domáckých jídel z rodinné kuchařky Dona Corleoneho. A pokud má ve vašem srdci místo sofistikovaná francouzská kuchyně, oceníte ultimátní recept i příběh klasického slaného koláče Quiche Lorraine.

Nemohli jsme ale opomenout naši milovanou českou kuchyni. I tady jsme zamířili na sever a přinášíme tradiční recepty na krkonošská jídla, která by byla škoda neoprášit. Jsou totiž skvělá! A pro masožravce máme také pět úžasných receptů na guláše z různých koutů Evropy, ale vévodí jim samozřejmě ten náš milovaný, český, hospodský…

To pořád zdaleka není vše, v novém čísle Prima FRESH časopisu najdete více než 70 nových receptů!

Zpříjemněte si podzim výborným jídlem a užijte si barevné babí léto s námi.

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek dle vlastního výběru v hodnotě 300 Kč k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty