Oslavte léto pod širým nebem s čerstvým číslem časopisu Prima FRESH!

Kouzlo prázdninové pohody přináší spoustu času, který chceme trávit s přáteli a rodinou na zahradách a loukách při letních toulkách a grilovačkách. Inspirujte se našimi nápady a vyberte si z více než 75 nových receptů v novém čísle časopisu Prima FRESH, které vychází 17. června.

letošní jaro přineslo do našich životů opravdu nezapomenutelné zkušenosti, o které sice nikdo nestál, ale vypořádat jsme se s nimi museli všichni, a protože lidská povaha už je taková, že na všem se snažíme nacházet to pozitivní, i tahle zvláštní doba přinesla své plusy. Většina z nás musela začít mnohem více vařit a najednou byl prostor i čas pouštět se do nových projektů, které čekaly právě na takovou chvíli. Lidé začali kromě nezbytného vyváření také péct, mnozí zakládali kvásek a pouštěli se do dobrodružství pečení domácího chleba, objevovali jsme zapomenuté recepty našich babiček, učili jsme se neplýtvat potravinami a spotřebovat zásoby ze spíže a mrazáku. Já se třeba konečně pustila do fermentování zeleniny a pořídila jsem si výbavu na klíčení.

Léto snad bude už bez větších omezení, přesto ho většina z nás stráví v Česku, na chatách a chalupách, bude čas se věnovat zpracování úrody ze zahrádek a pečení báječných koláčů. Proto jsme pro vás připravili spoustu originálních receptů, které vám letní čas strávený na zahradě a při toulkách po vlastech českých a moravských určitě zpříjemní.

K létu patří i vaření na ohni a své překvapivé recepty s vůní kouře nám představuje kuchař Michal Hugo Hromas. S Josefem Maršálkem upečeme překrásné inovované české dezerty a máme i jeden jednoduchý nepečený recept pro děti, který podle kresleného návodu zvládnou udělat samy.

V novém čísle nechybí ani super saláty ze všech koutů světa, které směle servírujte jako hlavní chod. Aby vám zbylo více času na zábavu, nabízíme i poctivá jídla uvařená v pomalém hrnci, který většinu práce obstará za vás a bez dozoru.

Vyberte si z více než 75 nových receptů a užijte si báječné léto pod širým nebem!

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty