Novinky na trhu: domácí zmrzlinovač, barevné nožíky nebo sušička potravin

Dnešní článek s novinkami se točí kolem kuchyňského náčiní! Pokud tedy máte chuť vylepšit si své vybavení v domácnosti, určitě čtěte dál. Máme tu pro vás domácí zmrzlinovač, nožíky i praktickou sušičku, kterou v nadcházejícím letním období určitě oceníte.

Zmrzlina jako z cukrárny! Udělejte si svou se zmrzlinovačem DOMO

Láká vás domácí lahodná smetanová zmrzlina, ale netroufnete si na její přípravu? Ideálním pomocníkem je zmrzlinovač značky DOMO, s nímž za pár desítek minut vykouzlíte nejen dokonalou zmrzlinu, ale také osvěžující sorbet nebo mražený jogurt. Přístroj je vybavený vlastním kompresorem a šlehací metličkou pro snadnou a hlavně rychlou přípravu, během pouhých 60 minut tak připravíte osvěžující dobrotu.

Zmrzlinovač postupně směs vyšlehá a také vychladí. Po skončení programu se ozve zvukový signál, pokud přístroj nevypnete, bude zmrzlinu udržovat další hodinu vychlazenou. Zmrzlinovač disponuje třemi funkcemi, a to míchání, chlazení a zmrzlina. Na přípravu domácí zmrzliny postačí běžné suroviny, které máte doma, můžete se tak do ní pustit hned teď.

Univerzální nožíky z kvalitní oceli GIESSER

S univerzálním nožem německé značky GIESSER budete krájet jako šéfkuchaři. Prakticky tvarovaná rukojeť a kvalitní nožířská ocel zajistí perfektní nakrájení široké škály potravin od rajčat po pečivo. Profesionální zpracování slibuje dlouhou životnost a dokonalou ostrost čepele. Vybírat můžete z 11 barevných variant! Máte tedy jistotu, že nový nůž GIESSER bude slušet každé kuchyni. Špičkového pomocníka, který za málo peněz zajistí hodně muziky, můžete navíc bez obav umývat v myčce.

Nůž GIESSER profesionální kvality vám v kuchyni pomůže téměř se vším! Ostří nože je vyrobeno z té nejkvalitnější nožířské oceli, tedy z nerezové oceli většinou s příměsí uhlíku a chromu, což zajišťuje větší výdrž a odolnost čepele vůči korozi. Vyniká svou univerzálností. Přímo mistrovsky s ním nakrájíte zeleninu, maso i všemožné jiné potraviny. Plastová rukojeť, která je prakticky tvarovaná pro snadný úchop, ulehčí a urychlí práci díky speciálním materiálům, ze kterých je nůž vyroben.

Sušička ATACAMA PRO na ovoce i zeleninu

Česká rodinná firma MASO-PROFIT přichází na trh s další novinkou. Tentokrát se jedná o praktickou sušičku, ve které usušíte téměř cokoliv! Profesionální sušička potravin Atacama Pro se sedmi programy bude perfektním pomocníkem do vaší kuchyně.

Intuitivní ovládání pomocí chytrého displeje a dostatek prostoru na sušení umožní připravit si pořádnou porci ovoce, zeleniny, těstovin i vynikajícího sušeného masa ve stylu jerky! Dopřejte si zdravé mlsání po celý rok! Program ECO minimalizuje spotřebu energie a program BIO chrání výživové a energetické hodnoty potravin. Sušené pokrmy tak přicházejí o minimum svých vlastností a stávají se díky tomu nutričně výhodnou svačinkou. Experimentujte se sušením s různými surovinami dle vlastní chuti.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty