redakce Prima Living

Kuchařka pro zimní dny z edice Prima FRESH právě vychází

Sychravý podzim je tady a s ním i prodloužené večery, které přímo vybízejí k přípravě dobrého jídla. Pozvěte přátele a překvapte rodinu novými recepty. Skvělým pomocníkem vám bude nová Kuchařka pro zimní dny z edice Prima FRESH!

Kniha je prakticky řazena do šesti kategorií – od předkrmů a nápojů přes polévky, hlavní jídla a dezerty až po části věnující se vánočnímu cukroví a Vánocům, kde na vás čekají klasické recepty na rybí polévku či vánočku, ale i recepty netradiční a zajímavé. Připravte třeba krůtu s koňakovou omáčkou nebo slovenskou vánoční kapustnicu a ozvláštněte si Štědrý večer.

Inspiraci můžete čerpat v 95 receptech, které vám pomůžou stát se nezapomenutelným hostitelem. Nechte se unést chutí toskánské fazolové polévky, smaženého kuřete z Kentucky či portugalského mandlového koláče. Každý recept obsahuje dobu přípravy a počet porcí a u některých receptů naleznete navíc také Prima tip, který vám poradí, jak pokrm správně naservírovat a dozdobit a dosáhnout tedy co největšího chuťového i vizuálního zážitku.

Užijte si podzim a zimu s novou kuchařkou plnou nových chutí, zážitků a Vánoc. Kniha obsahuje výběr těch nejzajímavějších a nejosvědčenějších receptů z časopisů Prima FRESH a je právě teď k dostání zde a v každém dobrém knihkupectví.

Autor článku

redakce Prima Living

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty