Mutti… To nejlepší z rajčat

V samém srdci kraje Emilia, poblíž města Parma, už 100 let působí společnost Mutti, která zpracovává plody nejen z této úrodné oblasti Itálie.

Po celou dobu své existence patří mezi špičky a velké inovátory. Jako první italská firma představila v Itálii rajčatovou pastu v tubě! Veškeré tomatové produkty značky Mutti jsou výlučně z italských rajčat, která jsou sklízena teprve v momentě plného uzrání plodů a zpracovávána unikátním výrobním procesem (loupají se zastudena bez použití páry). Důležité je, že konzervace rajčat probíhá do něko¬lika málo hodin po sklizni. Díky tomu je uchována přírodní chuť, barva i vůně. Loupaná rajčata, jemně krájená rajčata, pyré, protlaky i pasty mají typickou sladkou a intenzivní rajčatovou chuť a svěžest, kterou si můžeme užívat po celý rok.

Mutti POLPA - jemně krájená rajčata se před krájením zbaví slupky a vodnaté části se semínky. Koupit je můžeme také ochucená voňavou bazalkou nebo česnekem. Všechny varianty jsou perfektní pro rychlou přípravu omáček na těstoviny nebo polévek, včetně studeného gazpacha.

Mutti PELATI - loupaná rajčata jsou vyrobena z masitých a pevných rajčat. Po oloupání se uchovávají v celku v sametově jemné rajčatové omáčce. Ideální jsou na pizzu, slané koláče či na pomalé vaření.

Mutti CILIEGINI - cherry rajčátka jsou vypěstovaná na slunečných svazích jižní Itálie. Rajčátka se sklízí teprve v momentě plného uzrání plodů. Jsou ponechána v celku v husté rajčatové omáčce. Skvěle se hodí na pečení, grilování, ale i jen tak pod maso či k rybě.

Mutti PASSATA – dokonale hladké a krémové rajčatové pyré z rajčat zbavených slupky a semínek. Díky své krémové a sametové textuře se skvěle hodí pro přípravu předkrmů, polévek a hlavních jídel. Je přirozeně sladké bez přidání jakýchkoliv regulátorů kyselosti. Stačí jen prohřát a rychlá polévka je na stole.

Mutti DOPPIO - dvojitý koncentrát v tubě má hustou konzistenci pasty a bohatou rajskou chuť. Vyrábí se z loupaných rajčat zbavených semínek. Díky tomu získáme unikátní produkt s jasně červenou barvou, svěží vůní a intenzivní chutí. Z jedné tuby lze vymáčknout až 800 g čerstvých rajčat. Do pokrmu stačí přidat jen několik lžiček.

Mutti koncentrovaná rajčatová pasta je rajský protlak vyrobený zhruba z 1 kg čerstvých rajčat. Zpracovávají se pouze loupaná rajčata zbavená semínek. Je mnoho pokrmů, na které se skvěle hodí, např. na potření těsta na pizzu, ochucení základu omáčky nebo i místo klasického kečupu.

Výrobky Mutti ze 100% italských rajčat je možné zakoupit v prodejnách Billa, Globus nebo v online supermarketu rohlik.cz. Vychutnejte si čerstvá a kvalitní rajčata po celý rok.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vyzkoušejte báječné recepty s rajčatami Mutti:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty