Již tento víkend zažijte velkou gastronomickou jízdu na prvním Prima FRESH festivalu v Plzni!

Prima FRESH festivaly letos odstartují v sobotu 21. května v Plzni, kde se tentokrát všichni sejdeme na novém místě, v areálu Plzeňského prazdroje. Letos je program opět velmi bohatý! Představí se nám kuchaři, cukráři, vinaři, ale i sládci. Těšit se můžete na nabídku delikates světové úrovně, špičkové restaurace, školy kávy, ale i plno koncertů, a hlavně spoustu zábavy!

Festival bez kuchařských hvězd? To by nešlo! Nebude chybět skvělý Zdeněk Pohlreich, báječná Veronika „Besky“ Danišová, známá z televizní show, nebo kapitán českého Národního týmů kuchařů a finalista Global Chefs Challenge Honza Horký. Během dvou festivalových dnů představí své degustační menu jak lokální bistra a restaurace, tak ty nejlepší podniky v ČR. Dokonce si pochutnáte na dobrotách i mimo naši českou klasiku. Nenechte si ujít mexickou, vietnamskou, japonskou či španělskou kuchyni!

Opět nebude chybět ani stánek Prima FRESH, kam si lze přijít pro časopis Prima FRESH. Kromě časopisů si můžete také roztočit kolo štěstí s prima úkoly, a tak můžete vyhrát hodnotné dárky a osvěžit své znalosti o Prima FRESH a značce Dellinger. Víte například, kolik druhů/typů nožů obsahuje edice Prima FRESH značky Dellinger?

V sobotu na vás navíc ve stanu Prima FRESH vedle Cooking Stage čeká autogramiáda vašich oblíbených herců ze seriálu ZOO. Uvidíte se s Robertem Urbanem, Michaelou Petříkovou, Jitkou Sedláčkovou, ale i se seriálovými dětičkami Adélkou Hesovou a s Kubou Bartákem. Na místě bude také k prodeji skvělé CD ZOO s největšími hity Evy Burešové a Vaška Noida Bárty nebo rodinná hra Opičko, nezlob se! či mariášové karty s motivy ZOO.

Na hlavním pódiu se na vás v neděli bude těšit Klára Michalová, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH, která si zavaří společně s moderátory CNN Prima NEWS. Nenechte si ujít společné vaření s Alex Hrdinovou, moderátorkou Prima ČESKO, a Josefem Mádlem, kterého můžete vídat v NOVÉM DNI. Těšit se můžete na návod, jak si připravit studenou bulharskou polévku tarator a nebude chybět ani geniální salát se zeleným chřestem a jahodami.

Novinkou v programu pro letošní rok jsou živé koncerty. Nezmeškejte vystoupení Dědy Mládka Illegal Bandu, bohatý program také doplní cimbálová kapela Denár a nebude chybět ani směsice jazzu a soulu v podání Hermés Karel.

Takže jestli chcete zažít Prima FRESH festival plný skvělého jídla, pití, ale také koncertů, tak neváhejte a kupte si dvoudenní vstupenku na místě za pouhých 150 Kč. Zažijete víkend plný zábavy a nových zážitků nejen z gastronomie. Více informací o programu najdete na stránkách festivalu.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty