zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
SweetDots
SweetDots

SweetDots se postarají o pohádkově sladkou tečku

Na počátku byla sušenka. A z ní se velmi brzy zrodil velký a vymazlený projekt – cukrárna SweetDots. Úspěšný start si sladké tečky vysloužily díky nabídce netradičních cukrovinek na míru, které na českém trhu chyběly (kdo by se pořád krmil Haribem).
klaram , 28.08.2013

reklama

Jejich cookies, cupcakes, dorty i další sladkosti jsou už od pohledu k sežrání. Až ochutnáte, pochopíte, že slova jsou zbytečná, protože blažený výraz spokojenosti mluví sám za sebe. Sladké tečky jsou jiné než ostatní a podle mě bezkonkurenčně nejlepší z toho, co znám.

Sweet Dots Majitelky SweetDots přistupují ke své práci s láskou a pečlivostí, kterou jim v dobrém závidím. Samy si navrhly vykrajovátka a formičky, do posledního detailu promýšlejí zdobení každé jednotlivé cukrovinky.

Malá umělecká díla přitáhnout vaše oči, rozezní chuťové buňky a uvedou vás do stavu nekončícího požitkářství. Může za to pravé máslo, kakao nebo organická vanilka?

Kromě sušenek (cookies) stojí za vyzkoušení poctivé cupcakes i marcipánová lízátka cakepops. Pokud pořádáte narozeninovou oslavu, svatbu, křtiny nebo firemní party, objednejte si dort nebo rovnou sweet table (sladkou hostinu, cukrový bar či Candy bar). Ale SweetDots vám na míru vyrobí prakticky cokoliv sladkého, o čem sníte.

Sweet Dots

Vyzkoušejte máslové sušenky s vanilkou podle tajného receptu od SweetDots :)

Osobně jsem je vyzkoušela objednávkou třiceti růžových koňských hlav, samozřejmě pro moji dceru k narozeninám. Linecký základ politý růžovým marcipánem a dozdobený stylovou mašličkou ji dojal. Stejně jako mě. Potěšil mě i fakt, že majitelky od samého začátku spolupracují s neziskovou organizací Spolu dětem a část výtěžku z prodeje cukrovinek posílají na rozvoj vzdělávání dětí v dětských domovech.

SweetDots najdete na FACEBOOKU !


Autor: MartiMaty, www.martimaty.cz - lifestylový blog pro ty, co mají styl :)

Sweet Dots

Foto: SweetDots, Alieska Photography, ve spolupráci s You & Me svatebním magazínem, Creative Weddings

reklama

reklama

Přečtěte si také