zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Chladnička Samsung Food ShowCase
Autor: archiv Chladnička Samsung Food ShowCase

Inovace ve způsobu skladování potravin: Konec plýtvání elektřinou kvůli dlouho otevřeným lednicím

Pokud patříte mezi ty, kteří mají vysoké nároky na parametry ledničky, preferujete maximální péči o potraviny a požadujete promyšlený design spotřebičů, máme pro vás v Electro Worldu řešení.
klaram , 13.05.2014

reklama

Novinka Samsung Food ShowCase nabízí možnost přehledného uspořádání potravin. Díky speciálním dveřím „ShowCase“ ihned vidíte, co je v chladničce uskladněno, aniž byste ji museli celou otevírat. Lednička Samsung Food ShowCase tak spoří elektrickou energii, šetří váš čas a uchovává potraviny déle čerstvé. Neměla by tak chybět v žádné moderní domácnosti.

Už nemusíte ledničku celou otvírat, abyste se podívali, co je uvnitř!

Inovativní a funkční design chytře dělí potraviny podle doby a potřeb skladovaní. Při otevření vnějších dveří (tzv. vitríny) jsou k dispozici a ihned „po ruce“ potraviny denní spotřeby.

Chladnička Samsung Food ShowCase 4Vitrínová část „ShowCase“ se dělí do tří zón s celkově šesti přihrádkami, které se přizpůsobují potřebám každé rodiny:

• V horní části se nachází zóna pro vaření, určena je zejména pro skladování sýrů a omáček.

• V prostřední rodinné zóně se nachází prostor využitelný pro uložení svačin a nápojů.

• Ve spodní zóně se nachází dětská zóna s přihrádkou určenou na jídla pro malé děti.

Vaše děti již nebudou potřebovat stoličky nebo přímo vás, aby se dostaly ke svým oblíbeným potravinám. Snadný přístup jim umožní kdykoli se dostat k čerstvému jídlu. Nižší přihrádky navíc můžete snadno vyjmout a umístit přímo na stůl.

Chladnička Samsung Food ShowCase myslí i na potraviny vyžadující delší dobu skladování (například ovoce, zelenina, maso a další). Pro ně je určena její vnitřní část, která je celkově prostornější. Součástí je také nastavitelná police, kterou můžete vysunout a zasunout nebo jednoduše složit a rozložit. Představuje perfektní řešení například pro rychlé vychlazení objemného džbánu s domácí limonádou nebo lahví bílého vína.

Chladnička Samsung Food ShowCase 5

V Electro Worldu vám zkušení prodejci kromě veškeré funkčnosti a ovládání prozradí i informace technického rázu. „Není tajemstvím, že kupující se často ptají na cenu, ale každému z nich kromě této informace dopředu předáváme i důležité poznatky zejména o funkcích a zásadních výhodách produktů z řady Super prémium, díky kterým mohou uspořit energie a také svůj čas,“ říká Martin Kameníček, odborník na velké bílé spotřebiče ze společnosti Electro World.

Důležité funkce chladničky Samsung Food ShowCase

Díky Metal Coolingu, což je kovový plát chladničky nacházející se na vnitřní straně předních dveří, je zachována optimální teplota v celé chladničce, takže jídlo zůstává čerstvé, i když se dveře často otvírají a zavírají. Kov absorbuje chlad ze vzduchu a jeho dobrá tepelná vodivost pomáhá rychle po zavření dveří obnovit optimální prostředí v chladničce, díky čemuž zůstávají potraviny déle čerstvé.

Důležitou funkcí chladničky je její vybavení funkcí All-Around Cooling, díky které proudí vzduch zvlášť pro chladničku a mrazák. Navíc udržuje stálou teplotu v každé části chladničky a mrazničky, čímž uchovává rychle se kazící potraviny déle čerstvé. Díky své zdokonalené účinnosti klade systém No Frost nižší nároky na chladicí systém, čímž prodlužuje jeho životnost, a zabraňuje také plýtvání energií, protože nedochází k vytváření námrazy, takže kromě toho, že u mraženého jídla nedochází k tzv. spálení mrazem, navíc už nemusíte myslet na neustálé odmrazování chladničky.

Chladnička Samsung Food ShowCase 6

Chladnička Samsung Food ShowCase se skvěle hodí i na přípravu chlazených nápojů. Vestavěný dávkovač ledu Ice Master na první pohled zaujme elegantním provedením v nerezové oceli. Při stisknutí tlačítka si můžete vychutnat osvěžující sklenici chlazené filtrované vody, naplnit si džbán kostkami ledu či ledovou tříští. Zásobník ledu je zabudovaný ve dveřích mrazicí části, takže poskytuje cenný prostor navíc, jelikož uvolňuje další dvě police.

Chladnička Samsung Food ShowCase Další výhodou chladničky Samsung Food ShowCase je její kompresor. Na rozdíl od běžných kompresorů, které mohou být jen spuštěné nebo zastavené, má kompresor Samsung s digitálním invertorem několik rychlostí. Kompresor tak pracuje hladce, díky nižšímu opotřebení déle vydrží a minimalizuje se jeho hlučnost. Spotřebitelé jistě ocení i záruku na kompresor 10 let.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti chladničky Samsung Food ShowCase do jakékoli prodejny Electro World v České republice. Rádi Vám poradíme s vaším výběrem. Ve spolupráci se společností Samsung jsme pro vás v Electro Worldu připravili také premium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám do kuchyně, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti. Prémiový produkt je však ještě dostupnější! Nákup lze v rámci prémiového servisu rozložit do 10 měsíčních splátek, a to bez navýšení úroků. Informace o podmínkách lze získat v místě prodeje od našich zkušených prodejců.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama

reklama

Přečtěte si také