zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Vychytávky na garden party
Autor: Bonami.cz Vychytávky na garden party

6 vychytávek na zahradní party, které neznáte, ale budete je chtít

Venku je krásně a je potřeba toho využít! Nakupte dobroty, pozvěte přátele a uspořádejte zahradní party. Máme pro vás vychytávky, díky kterým vám bude na čerstvém vzduchu ještě více chutnat.
klaram , 07.08.2013

reklama

Ani venku se nemusíte vzdát krásného servírování jídla i drinků, které je přitom praktické. Designéři mají řešení pro nápoje, grilované pokrmy i letní saláty, stačí jejich originální nápady objevit a podlehnout jim,” radí Margaréta Janecová z Bonami.cz.

Citron ve spreji

Jednoduché, rychlé a přitom geniální. Sprej na citrusy je chytrým pomocníkem, který vám pár pohyby stylově ochutí drinky, koktejly, ovoce nebo i mořské potvůrky. Stačí jen seříznout citron nebo limetku, vtlačit nástavec se sprejem a můžete sprejovat.

Cena: 349 Kč za 2 nástavce

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Citron ve spreji

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Gril nebo květináč?

Je to květináč? Není to květináč? Je to květináč, ale současně je to i gril. Vtipné řešení potěší, pokud máte pro svoji “zahradní” party k dispozici jen malou terasu. Když negrilujete, slouží originální produkt jako klasický bylinkový květináč. Stačí ale odklopit horní část a gril s průměrem roštu 29 cm je připravený.

Cena: 2399 Kč

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Nůž ze dřeva?

Bambus je úžasný materiál. Přírodní, ekologický, krásný... Jen pro výrobu nože na zeleninu by vás ho asi použít nenapadlo. Přitom to má svoji logiku. Bambus je totiž antibakteriální a oproti oceli neničí při krájení vitamíny obsažené v ovoci a zelenině. A bude se vám ven lépe přenášet.

Cena: 299 Kč

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Čtyři (skleničky) v jednom

Bez doplňování tekutin to nejde, zvlášť když je součástí letní party i nějaký ten alkohol. Džbán se 4 sklenkami snadno přenesete na zahradu, jde totiž o vtipně skladné řešení. Sklenky naskládáte do komínku a ten napasujete do džbánu, venku je pak zase vyndáte a servírujte. Jsou plastové, takže se jim nic nestane, ať už bude party jakkoliv veselá.

Cena: 469 Kč

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Zmrzlinu nevynechte

Dezert nesmí chybět a nejlepším dezertem je v létě zmrzlina. Jak ji ale podávat v “polních” podmínkách? Naservírujte si ji do pohárků ve tvaru kornoutku! Pohárky jsou vyrobeny z plastu, takže jsou snadné na údržbu i přenášení z místa na místo.

Cena: 349 Kč

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Romantika je třeba

Nechoďte domů, jakmile se setmí. Zkuste atmosféru letního večera podtrhnout olejovou lampou Zone. Pokud chcete, aby vaše romantické chvilky strávené na zahradě byly o to delší, vybavte se dostatečnou zásobou lampového oleje. P. S. Jezero není třeba, stačí jakákoliv, třeba i malá hladina vody.

Cena: 1749 Kč

Vychytávky na garden party  Foto: Bonami.cz

Vychytávky na garden party , Foto: Bonami.cz

reklama

reklama

Přečtěte si také