zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Burgerfest 2020 BUDE!
Burgerfest 2020 BUDE!

Burgerfest 2020 BUDE! Přijď 4–6. září na pražské Výstaviště a užij si k tomu Prague Harley Days a Koncert pro 10 milionů!

Oslav konec léta, jak si konečně zasloužíš, a to na pražském Výstavišti, a dokonce na třech unikátních akcích v jednom termínu!

reklama

Největší festival burgerů a BBQ v Evropě – Burgerfest se tentokrát spojil s dalšími akcemi a to legendárními Prague Harley Days a Koncertem pro 10 milionů. Přijď a dostaneš dárek – vstupné je letos GRATIS!

Na své si tak od pátku do neděle přijde opravdu každý. Ať už jsi milovník gourmet burgerů, dobrého pití, silných strojů, aktivit i adrenalinu, tak rozhodně nebudeš litovat! Vezmi s sebou i celou svoji rodinu, akce myslí totiž na všechny ročníky a pobavení i speciální workshopy si ti nejmladší užijí v Primáčkova dětské zóně i v Mattel family zóně. 

A zřejmě nejlepší zprávou je to, že na všechny tři akce je vstup zcela zdarma. Veškeré dění se odehraje na velkorysém prostranství pod širým nebem, pochopitelně za dodržení všech bezpečnostních a hygienických opatření. 

Burgerfest 2020
Burgerfest 2020

Je libo malá ochutnávka dohromady tvořící perfektní kombinaci zábavy? 

BURGERFEST

Již 9. ročník legendární akce pro všechny milovníky gourmet burgerů BURGERFEST, jenž je bez nadsázky zakladatel trendu této pochoutky u nás, nabídne kromě bohatého doprovodného programu plného soutěží, hudby i tradiční kuchařské show a workshopy. Ze Švýcarska dorazí například food blogger De ja moo! a burger spisovatel v jedné osobě Heiko Blumentritt nebo tě svým BBQ uměním nadchnou Šéfové na cestách v hlavním čele s michelinským šéfkuchařem Italem Matteo di Carli. Těšit se můžeš i na překvapení v podobě nejmenovaného účastníka soutěže Master Chef. Na své si přijdou i fanoušci kultovního seriálu, kdy v rámci Prima FRESH cooking stage přijede žlutý autobus Slunečná se svým hvězdným obsazením. A hlavně nebudou chybět šťavnaté burgery ve všech možných podobách, protože „My v hovězí věříme!“

Podívejte se, jak probíhal loňský ročník Burgerfest 2019:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Burgerfest 2019

PRAGUE HARLEY DAYS

Prague Harley Days nadchnou všechny milovníky silných strojů, adrenalinu, zábavy, dobrého jídla a pití. Chybět pochopitelně nebude ani tradiční spanilá jízda centrem Prahy, zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson zdarma, zábava pro celou rodinu, custom bike show, výstava nových motocyklů, včetně očekávaného modelu Pan America a mnoho dalšího.

Burgerfest 2019 Křižíkova fontána Výstaviště Praha
Burgerfest 2019 Křižíkova fontána Výstaviště Praha

KONCERT PRO 10 MILIONŮ

Obě akce, jak Burgerfest tak Prague Harley Days budou mít navíc zcela unikátní nejen večerní program. Díky propojení s projektem Koncert pro 10 milionů bude hudební složka patřit právě finálovému koncertu celého projektu. Ten je určen všem zdravotníkům a lidem v první a druhé linii. Celý koncert bude přenášen živě na sociální sítě a účast na něm přislíbili například Support Lesbiens, zakázanÝovoce, Yo Yo band, The Silver Spoons a další. 

reklama

Související témata: Burgerfest 2020

reklama

Přečtěte si také