Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a hodnotný dárek dle vlastního výběru k tomu

Předplaťte si časopis Prima FRESH na celý rok. Každé 3 měsíce vás ve schránce překvapí zásilka nadupaná těmi nejlepšími sezonními recepty. Jako dárek k předplatnému si můžete vybrat balíček výrobků Podravka nebo kvalitní značkové nůžky Fiskars.

Využijte výhodnou nabídku předplatného na celý rok. Tentokrát jsme pro vás připravili dvě různé možnosti, s každou z nich získáte 4 čísla časopisu Prima FRESH s doručením až do schránky.

K ročnímu předplatnému časopisu Prima FRESH za 349 Kč dostanete balíček výrobků značky Podravka v hodnotě 500 Kč.

Balíček Podravka je plný nezbytných surovin pro všechny kuchaře a kuchařky. Mimo jiné v něm najdete i výrobky Podravka Natur, díky kterým dochutíte své pokrmy zcela bez „éček“, obsahují totiž jen přírodní suroviny podle receptu matky přírody, tedy jen zeleninu, vybrané koření, a nic víc.

Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Pokud zvolíte druhou variantu předplatného za 349 Kč, získáte kromě časopisů kvalitní univerzální nůžky Fiskars v hodnotě 534 Kč.

Recyklované nůžky Fiskars s délkou čepelí 21 cm

Jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost, a díky tomu šetří životní prostředí. Navíc jsou jako jakýkoli jiný výrobek spolecnosti Fiskars vyrobeny tak, aby dlouho vydržely. Tyto jedinečné nůžky z recyklovaných materiálů (celkem 80 %) a celulózového vlákna (celkem 13 %) jsou 100% recyklovatelné. Mají ergonomická držadla, která se postarají o dokonalé pohodlí, a odolné čepele z nerezové oceli, díky kterým vydrží ostré velmi dlouho. Vyrábějí se a ručně testují ve Finsku, zaručena je optimální kvalita a mimořádná funkčnost.

Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Jak objednat předplatné:

PRO ČESKOU REPUBLIKU

  • telefonicky na číslech: 225 985 225 nebo 777 333 370
  • mailem: primafresh@send.cz
  • SMS na 605 202 115 ve tvaru: PRIMA FRESH, JMENO_PRIJMENI_ADRESA DORUČENÍ
  • on-line na webu www.send.cz

Distribuci zajišťuje: SEND Předplatné, spol. s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, Praha 9; po-pá 8.00-18.00 hod.

Roční předplatné jen za 349 Kč

PRO SLOVENSKO

Roční předplatné jen za 9,96 €

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty