Vychutnejte si pestrý podzim s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:
Podzimní číslo časopisu Prima FRESH
Foto: archiv

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH nabízí téměř 80 nových receptů, které vás provedou pestrým obdobím podzimu. Najdete ho v prodeji už od středy 13. září!

Léto se s námi pomalu loučí a nadvládu v přírodě přebírá podzim. Není ale třeba smutnit, právě jídlo nám tuto skutečnost určitě vynahradí. Podzimní jídelníček je totiž plný výrazných chutí, barev i vůní, na zahradách dozrává spoustu báječné zeleniny i ovoce, lesy snad nabídnou záplavu hub a to všechno díky našim receptům proměníte v pochoutky, které vám podzimní čas výrazně zpříjemní.

Pro mě je podzim chvílí, kdy na stole nesmí chybět polévka. Plná miska hřejivého jídla, v kterém stojí lžíce – a i když nedám dopustit na české poklady, jako je kulajda, bramboračka nebo zelňačka, ráda zkouším i nové kombinace chutí a poohlížím se po inspiraci po celém světě. Proto pro vás máme nové recepty na husté polévky snad ze všech kontinentů.

Časopis Prima FRESH podzim 2017 Foto:

Ale doma je doma, takže jsme neopominuli ani českou kuchyni. A jejím synonymem jsou naše národní poklady – tedy omáčky a knedlíky. Klasickou čtveřici omáček jsme doplnili recepty na čtvery knedlíky a já rozhodně doporučuji otestovat ty pečené – je to něco nového, co stojí za vyzkoušení.

A po dobrém jídle nesmí chybět sladká tečka! Protentokrát jsme vybrali recepty, v kterých se kombinují mák a švestky – dokonalá symbióza chutí může mít mnoho podob, jak vás na následujících stranách přesvědčíme. Ale potěšíme i čokoholiky a ty, kteří mlsají rádi, ale zdravě.

V tomto čísle najdete také ukázku z nové kuchařky, která představuje autentické recepty z vietnamské kuchyně. Autoři Tuan & Lan jsou průkopníci, kteří v Praze otevřeli první bistro, v kterém nabídli zákazníkům tradiční polévku pho bo, jarní závitky a bun cha. Úspěch se dostavil velmi rychle a vlna lehké a svěží vietnamské kuchyně se začala nezadržitelně šířit. Pokud jste i vy propadli jejímu kouzlu, můžete si podle receptů uvařit doma dokonalou vietnamskou hostinu.

Podzim je roční období plné pestrých barev a stejně tak pestrý může být váš stůl!

Vyberte si z více než 75 nových receptů a užijte si krásný podzim na vlně chutí :)

Klára - podpis Foto: Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla za cenu 3 a doručení časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Článek

Předplatné časopisu Prima FRESH Foto:

Získejte výhodné předplatné časopisu Prima FRESH!

Předplaťte si časopis Prima FRESH na celý rok za velmi výhodnou cenu. Každé 3 měsíce vás ve schránce překvapí zásilka nadupaná těmi nejlepšími sezonními recepty.

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

Videa

reklama

reklama