reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Tapiokový pudink
Autor: Hodně domácí Tapiokový pudink

Tapiokový pudink

Hodnoceno: 6x
Hledáte vhodné mlsání, abyste neměli výčitky? Tapioka může být součástí bezlepkové diety, nasytí vás na delší dobu a v kombinaci s kokosovým mlékem nezatíží vaše trávení. Vyzkoušejte tapiokový pudink! Stojí za to. :)
nad 2 hodiny

reklama

Postup

  1. Tapioku namočte přes noc do vody nebo aspoň na 3 hodiny.
  2. Jeden díl tapioky na tři díly vody. Ráno přilijte tři díly kokosového mléka, osolte špetkou soli a vařte, dokud kuličky tapioky nezprůhlední.
  3. Rozmačkejte ovoce, oslaďte čekankovým sirupem a vmíchejte chia semínka.
  4. Ve vodní lázni zahřejte smetanu, do které přidejte nalámanou čokoládu a míchejte, dokud se nerozpustí. Vznikne hustá hmota.
  5. Na pánvičce rozpusťte kousek másla, přisypte skořici a nakrájené banány nechte chvilku osmažit a odstavte, aby se nerozpadly.
  6. Přidejte trochu čekankového sirupu. Do sklenic postupně vložte ovoce, pudink, čokoládu a navrch banány.
  7. Nechte vychladit. Z tohoto množství dostanete cca 5 skleniček.
Tapiokový pudink
Autor: Hodně domácí Tapiokový pudink

reklama

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Související témata: tapioka , Malá jídla