zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ROZHOVOR ZA GRILEM: Návrat na ranč Zdeničky se šéfem Pohlreichem

Byli jsme u toho, když šéf začal žhavit. Před rokem v dešti, letos v žáru slunce. Kde? Svůj gril opět rozpaluje u svojí Zdeničky na statku. První díl II. řady pořadu Rozpal to, šéfe! uvidíte už tuto neděli v 18.00 hodin. Co bude Zdeněk připravovat, i něco ze zákulisí show, prozradí už teď na videu.
schneiz , 05.05.2015

reklama

Co ještě nám šéf řekl v rozhovoru mezitím, než se mu upeklo maso? Kromě pořadu i něco o miláčcích a zelenině. Také už víme, na co se příště Zdeňka Pohlreicha nemusíme ptát. Co to je? Dotazy na kvalitu show :-)

Vše o pořadu Rozpal to, šéfe! najdete prakticky pohromadě na stránce pořadu TADY

 

 

 

 

Jednoduše, někdy levně a z čerstvých surovin

Kdo zná předchozí grilovací pořady šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha ví, že na grilu se pod jeho vedením dá celkem jednoduše a chutně připravovat prakticky vše, včetně ryb, mořských plodů, zeleniny nebo dokonce ovoce.

V kuchařské show zasazené doprostřed rodinného venkovského statku vás oblíbený šéf a mistr v oboru seznámí s dalšími grilovacími metodami. I vy si pak můžete vyzkoušet grilování jídel a surovin, které jste dosud upravovat na ohni neuměli nebo jste se jejich přípravy báli.

Na první fotky z natáčení pořadu v malebné Líšnici se podívejte už nyní v galerii.

A zde pozvánka na 1. premiérový díl Rozpal to šéfe! II. Vysílá se tuto neděli od 18.00 na Primě.

(schneidy)

reklama

Související témata: Rozpal to, šéfe! , šéfe! , Rozpal to

reklama

Přečtěte si také