zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Kuře v cibulové curry marinádě
Autor: V kuchyni vždy otevřeno Kuře v cibulové curry marinádě

Kuře v cibulové curry marinádě

Hodnoceno: 0x
Pokud vás baví pokrmy, ve kterých figuruje kari, rozhodně vás potěšíme. K tomuto kuřeti se skvěle hodí porce rýže či svěží salát.
do 1 hodiny

Článek

Nejlepší recepty na kuřecí stehna Foto:

22x lákavé recepty na kuřecí stehna v hlavní roli

Kuřecí stehna jsou velmi vděčný kus masa. Jsou sice o něco tučnější než prsa, ale díky tomu si za všech okolností zachovávají šťavnatost. Stehna můžete péct, dusit, smažit...

reklama

Postup

  1. Nastrouhejte najemno cibuli a pečlivě ji vymačkejte v utěrce, přidejte koření, rozmačkaný česnek, špetku soli a rajský protlak.
  2. Vše dobře promíchejte a přilejte olej. Osolené porce kuřete touto směsí potřete a nechte přes noc v lednici nasáknout chutě (min. 3 hodiny).
  3. Podlijte malinko vodou a pečte zprvu zakryté a ke konci odkryjte. Během pečení několikrát přelijte marinádou.

Kuře v cibulové curry marinádě 2 Foto: Kuře v cibulové curry marinádě; foto: V kuchyni vždy otevřeno

V kuchyni vždy otevřeno

Andrea Motlíková

Andrea z foodblogu V kuchyni vždy otevřeno, který sleduje přes 36 tisíc fanoušků, vydala svoji první kuchařku. Na 368 stranách najdete bezmála 300 receptů pro každý den, které vždy doprovází autorské barevné fotografie.

Obsáhlá kniha je určena pro široké publikum napříč generacemi. Inspiraci pro každodenní vaření zde najdou začátečníci i zkušené kuchařky a určitě i muži. Osvědčené recepty z dostupných čerstvých surovin nejsou nijak komplikované a postupy jsou srozumitelně rozepsané. Nechybí tipy na tradiční česká jídla, ale v knize zabrousíte i do kuchyní Asie či Středomoří.

Kuchařka je velmi přehledně rozdělena do 19 kapitol od předkrmů, přes jídla z jednoho pekáčku, snadné recepty, polévky, saláty, druhy mas, těstoviny, zeleninové pokrmy, pomazánky, moučníky a dezerty až po zavařování.

Pokud vás den za dnem nenapadá, co zrovna vařit, stačí zalistovat a určitě si vyberete.

V kuchyni vždy otevřeno - kuchařka Foto:

reklama