zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Borůvkovo-ostružinové smoothie
Autor: KitchenStory.cz Borůvkovo-ostružinové smoothie

Borůvkovo-ostružinové smoothie

Hodnoceno: 0x
Smoothie je dokonalá rychlá snídaně, která vám nezabere na přípravu více než 5 minut. Navíc, nikde není přesně dané, jak by mělo smoothie vypadat a chutnat, takže člověk může donekonečna vymýšlet různé varianty a kombinace ovoce, které má zrovna k dispozici.
do 10 minut
2 porce

reklama

Suroviny (2 porce)

Postup

  1. Všechny ingredience dejte do blendru a nechte rozmixovat dohladka. Pokud by smoothie mělo hustou konzistenci, přidejte o něco více mandlového mléka.
  2. Před podáváním ochutnejte a popřípadě doslaďte.

Borůvkovo-ostružinové smoothie Foto:

Borůvkovo-ostružinové smoothie, foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

Kitchen Story Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blogKITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

reklama