zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Bezlepkové květákové tousty
Autor: Hodně domácí Bezlepkové květákové tousty

Bezlepkové květákové tousty

Hodnoceno: 3x
Snadný recepty na přípravu a navíc jako stvořený pro ty z vás, kteří mají problémy s lepkem. Napadlo by vás někdy, že si domácí pečivo můžete připravit z květáku? Dnešní recept na bezlepkové květákové tousty vám ukáže, jak na to.
do 30 minut

reklama

Suroviny

Postup

  1. Z květáku odřízněte růžičky (cca 350 g), košťál nepoužijete.
  2. Růžičky následně trochu rozmixujte.
  3. Přidejte ostatní suroviny a opět mixujte.
  4. Vlijte na plech 23 x 35 cm s pečicím papírem a pečte cca 15 minut na 175 °C. 

TIP: Ještě vlažný toust potřete majonézou nebo dijonskou hořčicí, na něj položte plátek masitého rajčete a posypte sýrem. Nebo na toust položte plátky uzeného lososa, zakápněte citronem, polijte majónezou smíchanou s dijonskou hořčicí a posypte koprem. 

Bezlepkové květákové tousty
Autor: Hodně domácí Bezlepkové květákové tousty

reklama

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!