zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Grilování
Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Grilování

Rozpalte to také s novou kuchařkou šéfa Pohlreicha!

Období prázdnin a dovolených je za rohem. A s ním i čas pro oblíbené grilování s rodinou a přáteli. Právě nyní vstupuje na trh knižní novinka Zdeňka Pohlreicha nazvaná jednoduše Grilování. Fanouškům dobrého jídla přináší kuchařka celou řadu dobrých rad a receptů pro inspiraci.
schneiz , 12.05.2015

reklama

Grilování, jaké jste ještě nezažili! I tak se dá nová kniha stručně popsat. V knize najdete vedle stovky osvědčených receptů, různě doplněných a upravených, také čtyřicet úplně nových senzačních jídel. Možná jste ani netušili, co všechno se dá na takovém grilu připravit. Je tady zkrátka 100 + 40 dobrých důvodů, proč se do grilování pustit.

Některé recepty, které jsou v knížce představené, uvidíte i v nové řadě pořadu televize Prima Rozpal to, šéfe!, který se vysílá každou neděli v 18.00.

 

Na grilu se pod vedením oblíbeného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha naučíte připravovat prakticky všechno, včetně ryb, mořských plodů, zeleniny a ovoce.Vše o pořadu Rozpal to, šéfe! najdete TADY

 

Zvládnete a pochopíte taje ohně, práci s ním a seznámíte se s nejrůznějšími grilovacími metodami. Zkusíte si také méně obvyklé způsoby přípravy jídel. Nové nebo ne tak známé pro vás možná budou i některé použité suroviny.

Pohlreich Grilování 3 Foto:

Praktická, přehledná a nabitá skvělými recepty, které budete chtít vyzkoušet – právě taková je nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha. Kniha obsahuje i QR kódy pro snadný a rychlý nákup. Tuto knížku populárního šéfa si prostě zamilujete stejně jako jídla, která podle ní připravíte.

Pohlreich Grilování 2 Foto:

Kuchařku Grilování od Zdeňka Pohlreicha vydává nakladatelství Sevruga s.r.o.

Počet stran: 264 str., cena: 499 Kč

Připravila Klára Michalová

reklama

Související témata: Rozpal to, šéfe! , šéfe! , Rozpal to

reklama

Přečtěte si také