zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Novinky na trhu: večerní zob, originální hranolky nebo kvalitní ovocné víno
Autor: TZ Novinky na trhu: večerní zob, originální hranolky nebo kvalitní ovocné víno

Novinky na trhu: večerní zob, originální hranolky nebo kvalitní ovocné víno

Už vám chyběly naše tradiční novinky ze světa chuťovek a nových produktů? Nebojte, máme v zásobě celou řadu specialit, o které vás rozhodně nemůžeme ochudit. Dnes je to trojice, pod kterou se skrývá chutná svačinka, hlavní jídlo nebo příloha, ale i něco dobrého k pití. Tak jdeme na to!
TZ, Tereza Pánková , 22.01.2021

reklama

Večerní mlsání s novinkou křupavý Ajala Zob 

Nejen tabulkovou, čokoládová manufaktura Ajala má v nabídce čokoládu i tekutou, mazanou a teď navíc také křupavou. Pražené kakaové nibsy (drcené kakaové boby) v kombinaci s kešu oříšky a panelou vám zlepší náladu třeba během dlouhých zimních večerů. Sladký Ajala Zob si zamilujete na první křupnutí. 

Tato novinka představuje všechno, co by mělo mlsání ve 21. století splňovat. Zob plný živin, obsahuje pečlivě vybrané ingredience pěstované s ohledem na naši planetu, křupe (nejlepší zobání je totiž přece křupavé, ne?), je ohromně dobrý a navíc i inovativní. Posuďte sami, kakaové nibsy, kešu a panela, to tu přece ještě nebylo!

Mixér: novinky v sortimentu, výročí podniku nebo oceněné uzeniny

Mixér: novinky v sortimentu, výročí podniku nebo oceněné uzeniny

Je skvělý parťák na túru, zdravá svačinka k práci nebo učení, ozdoba pro ranní kaši, sladká tečka po jídle nebo dárek, se kterým nešlápnete vedle. Lahodné zobání vám dodá energii, rozjasní myšlenky, pohladí nervy a pozvedne náladu. 

Zob obsahuje pouze tři suroviny, nic dalšího není potřeba. Jemnou chuť kešu oříšků a hořkou čokoládovou chuť kakaových nibsů perfektně doplňuje panela, slaďoučká sušená třtinová šťáva, která ingredience drží pohromadě a tvoří neodolatelné křupavé hrudky.

Streetfood doma? S CRISPERS ano!

Pokud máte rádi dobré jídlo, nové gurmánské zážitky a neváháte zkoušet neotřelé kombinace, McCain hranolky CRISPERS jsou tu přesně pro vás! Originální tvar V s vroubky, extra křupavost a neodolatelná chuť dělají z těchto výjimečných hranolků skutečnou streetfoodovou pochoutku. Kombinujte, ochutnávejte a křupejte!

Efektní a chutné hranolky na vašem talíři určitě zaujmou!
Autor: TZ Efektní a chutné hranolky na vašem talíři určitě zaujmou!

Extra křupavé jsou díky inovativní receptuře. Připravené z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných brambor slibují prvotřídní kvalitu. Hranolky CRISPERS jsou též vhodné pro vegany a mají certifikát Evropské vegetariánské unie.

STREETFOODOVÉ „JEDLÉ LŽIČKY“ FRI’STYLE

Oblíbené McCain hranolky Fri’Style ve tvaru U jsou teď ještě křupavější! Díky jejich nevšední receptuře je budete ještě víc zbožňovat! Hranolky jsou jako vystřižené ze streetfoodových trhů, jsou ideální k dipům a omáčkám. Můžete je použít jako „jedlou lžičku“ a nabrat si přesně tolik dipu, kolik chcete.

Aperitiv z ovocného vína Hrušňák

Objevte sladkou chuť vybraných hrušek v ovocném vínu značky Rybízák. Hrušňák svou chutí připomíná polosladké bílé víno a je skvělým aperitivem i digestivem.

Už jste někdy ochutnali ovocné víno z hrušek?
Autor: TZ Už jste někdy ochutnali ovocné víno z hrušek?

Je vyrobený z kombinace prvotřídních českých hrušek a hroznů. Má plnou sladkou chuť, ale díky vysokému obsahu fruktózy v hruškách bude druhý den po otevření ještě o něco sladší. Perfektně vychlazený Hrušňák s 11,5 % alkoholu se hodí jako lahodný aperitiv nebo ho můžete svařit. Nejvíce vám bude chutnat k sýrům, těstovinám a rybám, sushi i ořechům.

reklama

Související témata: novinky na trhu , nové produkty , gastronomie , tipy na jídlo , tipy na produkty , nakupování

reklama

Přečtěte si také