návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

3 tipy na osvěžující drinky ve skle

3 tipy na zajímavé drinky ve skle
Autor: fb 3 tipy na zajímavé drinky ve skle
Začínáte s prvním letošním detoxem? Tak to se vám budou naše dva tipy opravdu hodit. Zvlášť pokud se necítíte na vlastní výrobu očišťujících freshů a smoothies. A ten poslední? Ideální tip pro osoby, které nemohou klasické mléčné nápoje. ;)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Freshe od Goodlok

Lidé ze studia manGoweb stojí za tvorbou microsites pro Ambiente, vymýšlejí všemožné aplikace, ale spustili také známý bikesharing Rekola. Nás ale zajímá jiný z jejich gastroprojektů: freshárna Goodlok. Ovoce a zelenina jsou jejich spojenci a bylinky zase hobby. Pracují se sezonností, aplikují originální receptury i kombinace. Veškeré freshe vyrábějí z čerstvých surovin a používají coldpress. Konzervují pouze citronovou šťávou, což sice nezaručí freshům příliš dlouhou trvanlivost, ale nedostáváte do těla žádné konzervanty.

Goodlok a jejich drinky.
Autor: fb Goodlok a jejich drinky.

Jestli chcete jejich freshe ochutnat, rozvážejí je po Praze každý všední den (rozvoz je zdarma!). Pokud si objednáte do 12.00, přivezou vám objednávku ještě tentýž den. Aktuální nabídku posílají přes FB Messenger nebo ji zjistíte v jejich mobilní aplikaci. Přes obě platformy si pak můžete i objednat, ceny se pohybují od 60 do 90 korun za sklenici.

Mojoo drinky z Brna

Obdobně funguje i značka Mojoo, která nabízí brněnským milovníkům freshů širokou nabídku ovocných a zeleninových nápojů. Kromě jednotlivých příchutí, mezi kterými najdete i neobvyklou kombinaci s kokosovým uhlím, si můžete na webu objednat takzvané šťávové balíčky: Energy, Gurmánský, Mandarinkový, Zázvorový a Červený. Ty stojí vždy 399 korun. Cena za jeden drink začíná na 79 korunách. 

Mojoo a jejich nabídka drinků.
Autor: fb Mojoo a jejich nabídka drinků.

Jednotlivé nápoje vám dodají i v plastových lahvích, které jim ale následně můžete vrátit.

Nemlékové kakao nebo ledová káva

Trochu odlišné nápoje ve skle připravují Amálie a David pod značkou Nemléko. Jde o veganské, nemléčné drinky, které jsou připravovány z mandlí nebo máku. Tuto rostlinnou alternativu živočišného mléka si oblíbilo velké množství lidí, a proto značka postupně rozšířila sortiment o nejogurt a nemáslo (opět z mandlí). Nás ale dnes zajímají jejich ikonické nápoje. Vychutnat si můžete vanilkový a kakaový, ale také ledovou kávu. Cenově vychází jedna sklenka na 59 korun.

Rostlinné nápoje od Nemléka.
Autor: fb Rostlinné nápoje od Nemléka.
PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ
Reklama