V pražském Café Palanda si na své přijdou milovníci burgerů a tataráků

Milujete kvalitní maso, křupavé houstičky a čerstvou zeleninu? Pak tu právě pro vás máme skvělý tip. Café Palanda je restaurace, ze které budete rozhodně odcházet nadšení. Café Palanda totiž nabízí široký výběr jak burgerů, tak salátů s fantastickými přílohami a omáčkami. A naše vlastní zkušenost? Objednávka z Dáme jídlo byla doručena včas a jídlo bylo krásně teplé.

Protentokrát jsme zvolili Single White Royal Burger, který je plný šťavnatého hovězího masa a skvělého čedaru, výrazná je chuť fermentované rajčatové omáčky, slaniny, smažené cibulky a aioli z olivového oleje. Burger vás dostane plnými chutěmi, jež k sobě dokonale ladí, a váš gurmánský jazýček bude doslova v sedmém nebi. Není divu, že právě tento burger je mezi uživateli Dáme jídlo tak populární, navíc za příznivou cenu 239 Kč. A my se k fanouškům tohoto skvělého burgeru ochotně přidáváme a vřele ho doporučujeme. Pokud ho jako my doplníte hranolky a česnekovou majonézou, zaplatíte za menu 340 Kč.

Dále jsme zkusili Naked White Royal Burger, tedy burger bez housky za 239 Kč. Ochutnali jsme tak výborný hovězí burger s grilovanou slaninou a bílým čedarem. Opět nechyběla fermentovaná rajčatová omáčka, cibule, aioli z olivového oleje, křupavý hlávkový salát ani krájená cherry rajčata – jednoznačně dokonalá kompozice!

A v našem případě nesměl chybět ani salát Coleslaw, který si nás hned po prvním soustu získal. Kdo má rád klasické bílé hlávkové zelí s mrkví a celerem, polité smetanou a majonézou, nesmí si Coleslaw z Café Palanda nechat ujít. Perfektní příloha k jakémukoli burgeru jen za 79 Kč!

V Café Palanda si můžete pochutnat i na řadě výborných tataráků, které jsou podávány s grilovanými topinkami z kvasového chleba. Žízeň zažene široký výběr limonád. Tak neváhejte a zkuste – budete se rádi vracet, tak jako my!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty