Plzeňské pivní bistro Zlatá kráva – Bandaska nabízí skvělé jídlo nejen k pivu

Hledáte spojení dobrého piva a street foodu? To jste tady správně! Pivní bistro farmářského pivovaru Zlatá kráva v Plzni vám nabídne spojení tradice i moderního přístupu. A my jsme ho za vás ozkoušeli!

Samozřejmě, jak už název podniku napovídá, v pivním bistru jde hlavně o dobré pivo! To jsme my sice nezkoušeli, ale věříme, že je skvělé – vaří se totiž výhradně z kvalitních surovin a je k dostání pouze v ČR.

Co se týče jídla a naší objednávky na Dáme jídlo, první volba padla na Classic Poutine neboli vepřové maso s křupavými hranolkami, rozpečeným farmářským sýrem, posypané cibulkou, a navíc k tomu výborná domácí čalamáda. Vše spolu perfektně fungovalo a my si moc pochutnali.

Kdo chce trochu více zaexperimentovat nebo není fanoušek masa, tomu doporučujeme Halloumi sandwich. Štědrá porce grilovaného farmářského sýra z mlékárny Diviš v opečeném chlebu se žlutou řepou, listovými saláty, cizrnovým humusem, vynikajícím domácím ajvarem a okurkami. Tahle šťavnatá dobrota určitě stojí za vyzkoušení! A pochutnali si na ní i ti největší milovníci masa. Sýr Halloumi je typický svou slanou chutí, která dokonale ladila se všemi zmíněnými komponenty.

Nakonec jsme dostali chuť na Burrito jak bejk, pod kterým si představte přesně takové burrito, jak jste si přečetli v názvu. Obrovská porce chilli con carne v tortille s čedarem a kokosovou rýží, k tomu salsa guacamole a zakysaná smetana. Mňam, opět nemáme co vytknout, všechno bylo výborné.

Celkový dojem z pivního bistra Zlatá kráva je opravdu výtečný! Sortiment fast foodu je velký a vybere si každý – jak masožravec, tak milovník rostlinné stravy. Nečekejte sice nic moc zdravého, všechno je ale poctivě připravované, z domácích surovin. A zahřešit se přece někdy musí, ne?

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty