Michal Bajaja

Michal studoval na SOU Stavební obor instalatér – topenář. Dále studoval na anglo-německé obchodní akademii. Má maturitu. Pracoval jako skladník ve slévárně, pokladní na kase, vedoucí zeleniny, rozvážel bagety a také byl obchodním zástupcem. Nyní připravuje a vaří kávu v kavárně.

Je dvakrát šťastně rozvedený, má dvě děti – syna Ondřeje a dceru Rozárku. Nyní si užívá staromládenecký život a vaření kávy. Tři měsíce bydlí sám a buduje nové zítřky. Do pořadu se přihlásil sám, a to už podruhé. Považuje se za exhibicionistu a moc rád se zase ukáže v televizi.

Před časem slíbil, že až bude mít kuchyň a bude moct uvařit, tak zase zkusí Prostřeno!. Minulé natáčení se mu moc líbilo a užil si ho (vysílalo se 1. 4. 2016). Jako zábavu si chce pozvat kamaráda, který dělá Elvise – Elvis From Prague. Pokud by vyhrál, tak by koupil něco, z čeho by měl radost buď on, anebo jeho blízcí. Menu je plné jídel, která by podle něj mohla chutnat jeho hostům.

Charakter:Sám o sobě tvrdí, že je kliďas a jen tak ho něco nerozhází. Má smysl pro humor. Poslední jeho žena tvrdila, že je flegmatik.

Zájmy:Mezi jeho koníčky patří ping-pong, billiard, turistika, stolní hry a jeho práce.

Vztah k vaření:Vaří moc rád a má rád každé dobré jídlo.

Chutě:Rád připravuje míchaná vajíčka, kachnu, čínu a těstoviny.

Nesnáší:Nejí škubánky a nikdy by nesnědl ústřici.

Motto:V životě se řídí mottem: ,,Užít si maximálně přítomný okamžik.‘‘

Očekávání:Těší se na nové lidi a na to, že si společně s ostatními užije týden plný zážitků. Výhra by pro něj byla příjemným bonusem.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty