Mixér: restaurace doma, luxusní jídlo s sebou nebo víkendové tašky

Dokud si nemůžeme dopřát famózní jídlo v restauraci, můžeme aspoň oblíbené podniky podpořit jinak. Třeba tím, že si jejich chutná menu objednáme domů. I v tomto duchu se nese náš dnešní Mixér: jídlo s sebou!

Udělejte si restauraci Ambiente doma!

Na Ambiente doma si můžete objednat umění kuchařů, výčepních, pekářů a cukrářů z restaurací Ambiente. Na rozcestníku si vyberete svůj oblíbený podnik, objednáte si jídlo a pak je jen na vás, jestli si pro něj dojdete nebo počkáte na dovážku. Doma tak můžete mít hostinu z Brasileira, jídlo z podniků jako je La Degustation Boheme Bourgeoise či Eska, pečlivě ošetřené a načepované pivo z Lokálu, steaky z Čestru, bohatýrskou snídani z Café Savoy nebo třeba sladkosti z Myšáka.

Rozvoz prostřednictvím řidičů Liftago stojí po celé Praze maximálně 95 Kč, u většiny podniků je nad určitou výši objednávky doprava zdarma. Jídlo z Ambiente k vám může vyrazit hned, nebo až budete chtít – objednávat lze i na několik dní dopředu.

PRU58 na kolech

Už několik měsíců čeká na svůj velký grand opening restaurace PRU58. Majitel a executive chef Štěpán Návrat přesunul na konci léta svůj tým z Café Buddha Balbínova a s napětím sil vybudovali v betonových Holešovicích, hned vedle Armády Spásy, novou restauraci. Nehostinné a studené okolí se v prostorách restaurace radikálně mění na oázu zeleně a klidu. Hned u vchodu tento protiklad utvrzuje velký mechový znak Jin Jang.

Celý tým v čele se Štěpánem Návratem má připravené luxusní večerní menu, ale než nastane čas otevření, přichází s PRU rozvozovou nabídku, která bude platná i při plném provozu. Jedná se o PRU58 Delivery sekci s pokrmy určené k přepravě přes Dáme Jídlo. Nabídka je široká a rozdílná od nabídky Café Buddha. Objednáte si například skvělý nudlový salát BUN BO NAM BO, trhané hovězí maso s pikantní kouřovou omáčkou BANGKOK BEEF či úžasný SALMON WASABI POKÉ.

Víkendové tašky z Café Buddha

Café Buddha spustilo víkendovou akci, která dělá z fádního volného dne zážitek. Taška plná dobrot za skvělou cenu a pokaždé s jinou tematikou. Nají se z ní minimálně 4 osoby. Cena se pohybuje dle stylu kuchyně okolo 800 korun. Každý si může nakoupit víkendovou evergreen tašku, která je dostupná na Café Buddha. Dobrá zpráva je, že víkendy byly v době pandemie a budou i v normálním provozu. Proto takto akce jede dál. Tematické zaměření se každý gastronomický požitkář dozví s předstihem pomocí newsletteru či přes sociální sítě. Je to impulzivní a naprosto chutěmi nabitá taška, která stojí za ochutnání.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty