3 jarní gastro tipy pro každého

Jaro opravdu klepe na dveře, i když na některých horách je sněhu ještě dost... Vybrali jsme pro vás tři jarní tipy, které se vám určitě budou líbit. :) Nové kuchyňské vybavení v jarních barvičkách a drinky, kterých nebudete mít nikdo dost.

Na bylinky to pravé

Chcete si rozšířit kuchyňské náčiní? Nůžky na bylinky Brabantia v zelené barvě mají pět ostrých nožů z nejkvalitnější oceli ideální pro řezání, sekání či stříhání všech druhů bylin. Rukojeti jsou z odolného plastu se silikonovou výplní pro měkký úchop. Navíc se snadno čistí kartáčkem, který je v balení. Připravte se na jarní sklizeň a kupte si nové vybavení!

Fialkové latte

Tento kávový nápoj je poslem jara. Zima ještě zalézá pod nehty, ale violky vonné, lidově nazývané fialky, už začínají kvést. Z jejich sušených kandovaných květů se připravují sladkosti. Znáte bonbóny Fialky? Ty sice v kavárně Costa Coffee nedostanete, ale můžete si vychutnat jiný „bonbónek“. A to kávový v podobě fialkového latte. Jde o oblíbený kávový nápoj doplněný fialkovým sirupem. Jaro už volá!

Bojovník proti chřipce

S nemocemi je stále potíž, nějak se těch hrozných rýmiček a chřipek nemůžeme nikdo zbavit. V Goodloku proto vypustili do světa novinku, která vám v boji s bacily pomůže. Takzvané "shoty". Zatím je koupíte jen jako trojbalení, ale čeká na vás vážně skvělá kombinace: velmi jemný shot s tymiánem, středně silný s borůvkou a pěkně ostrý s chilli!

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty