S Prima FRESH festivalem se letos rozloučíme v Pardubicích. Už tento víkend!

Je to tady! Poslední víkend plný rozmazlování chuťových pohárků, poslední Prima FRESH festival pro rok 2022! Ani tentokrát nebudou chybět kuchařská esa v čele se Zdeňkem Pohlreichem, kuchyně ze všech koutů světa a delikatesy světové úrovně. K tomu spousta workshopů, ukázek, či dokonce i živé koncerty. To všechno můžete zažít na Prima FRESH festivalu v Pardubicích, kde se již tradičně všichni sejdeme v areálu dostihového závodiště.

Festival začíná v sobotu 11. 6. 2022 a čekat na vás bude hned několik cooking show. Začneme se společností AEG, kde vám Martin Zavoďan ukáže, jak péct a vařit s lehkostí. Proběhne také workshop na téma ústřice či škola krájení s Dellingerem. Hlavní hvězdou dne budou naše kuchařská esa. Zdeněk Pohlreich se svou skvělou cooking show, Veronika „Besky“ Danišová nám rozmazlí chuťové pohárky svým cukrářským uměním. A nebude chybět ani Honza Horký, který je kapitánem českého Národního týmu kuchařů. K večeru vystoupí kapela Lake Malawi, která roztančí celý areál.

V neděli se můžete těšit na Jaroslava Sapíka, který vám ukáže to nejlepší ze zvěřiny. Opět nebude chybět slaďoučká Besky a tentokrát ji doplní se svou cooking show úžasný Jan Vorel, kterého také můžete znát z televizní soutěže. V podvečer se nám představí Hermès Karel & HK Dancers.

Po celý víkend se můžete také těšit na bohatý program Coffee Stage, kde vás čeká škola kávy, skvělé degustace, představení káv, ochutnávky tradiční přípravy kávy nebo formou batch brew. Budete si moci vyzkoušet obávaný latte art nebo se budete moci těšit na coffee tasting. Nebude chybět ani milovaná vinařská zóna, kde se na vás budou těšit odborní someliéři se svými nejlepšími ročníky. K tanci vám zahraje tradiční cimbálová muzika Denár, takže o zábavu bude skvěle postaráno.

Nebude chybět ani velké kolo štěstí na stánku Prima FRESH. Přijďte si vytočit nějaký prima úkol a vyhrát hodnotné ceny nebo si vyzkoušet své nejlepší znalosti o značce nožů Dellinger. Na místě si budete také moci pořídit skvělé CD ZOO s největšími hity Evy Burešové a Vaška Noida Bárty nebo rodinnou hru Opičko, nezlob se! či mariášové karty s motivy ZOO.

Těšíte se na velkou autogramiádu oblíbených herců ze ZOO? Tentokrát budou úsměvy rozdávat Šimon Bilina, Robert Urban, Jan Kopečný a také Adélka Hesová a Kubík Barták.

V neděli si společně zavaříme s šéfredaktorkou časopisu Prima FRESH Klárou Michalovou, která si připraví plno dobrot s moderátory pořadu Nový den Soňou Porupkovou a Josefem Mádlem.

Přijďte si užít Prima FRESH festival plný skvělého jídla, pití, ale také koncertů. Neváhejte a kupte si dvoudenní vstupenku na místě za pouhých 150 Kč. Zažijete dny plné zábavy a nových zážitků nejen z gastronomie. Více informací o programu najdete na stránkách festivalu.

Foto: Johanka Photography

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty