návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

5 novinek na pražské gastro scéně

5 novinek na pražské gastro scéně
Autor: facebook 5 novinek na pražské gastro scéně
Každé léto se otevírá řada nových podniku, ani v tomto roce tomu není jinak. Dnes pro vás máme ty pražské, ale příště se těšte na novinky z dalších českých měst!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

BEEF BAR Prague

Restaurace BEEF BAR Prague je místo, kde si můžete dopřát uruguayské hovězí maso, argentinské a uruguayské víno, pastrami, steaky a maso z grilu.

Pochutnat si můžete na vybraných delikatesách z několika kontinentů: k dostání jsou jihoamerické speciality z nejkvalitnějšího hovězího masa a empanadas, ty doplňuje newyorské pastrami společně s legendárním českým točeným pivem Matuška.

Ze stálé nabídky nás zaujala například Mazamorra (jihoamerická kukuřičná polévka s kokosovým mlékem), dále jistě stojí za zmínku výběr Empanadas a speciality z grilu.

Na Perštýně 10, Praha 1

Otevřeno: pondělí–neděle: 10:30–23:00

Amorino

Kvalitních zmrzlináren je v Praze již několik. Toto léto ale přibyla nová, která své zmrzlinové příchutě servíruje zase trochu jinak. Kromě kopečků si totiž můžete odnést i zmrzlinu ve tvaru růže. Někteří možná tento podnik znají z jiných světových metropolí, například v Londýně je Amorino dobře známé.

Skvělé je, že si do vaší porce můžete namíchat hned několik příchutí: pak je to zážitek nejen pro chuťové buňky, ale i pro vaše oči. A navíc můžete ochutnat i veganské.

Malostranské náměstí 24, Praha 1

Otevřeno: pondělí–neděle: 9:00–23:00

5 novinek na pražské gastro scéně 2 Foto:

Bistrot Korunní 104

Opravdu čerstvou novinkou je podnik Bistrot Korunní 104. Místo, kde si můžete dopřát snídani až do pozdních odpoledních hodin, odpočinout si s přáteli u kávy nebo si nakoupit potřebné suroviny a delikatesy domů (müsli, marmelády, medy, paštiky, ale také pečivo a mnoho dalšího).

Korunní 104, Praha 2

Otevřeno: úterý–sobota: 10:00–20:00 

Cukrářství Eda

Vinohrady se mohou pochlubit dalším místem, kde sladké hraje hlavní roli. V Cukrářství Eda připravuje lahodné dezerty cukrář Jan Hlad. Pochutnat si můžete na tartaletkách, pěnách, paris brest, ale vybrat si můžete i z řady dalších dobrot. V nabídce mají navíc i zmrzlinu od PURO Gelato. A pokud milujete pejsky, těšte se na roztomilého jezevčíka!

Vinohradská 55, Praha 2

Otevřeno: pondělí–pátek: 8:00–19:00; sobota: 10:00–18:00

5 novinek na pražské gastro scéně 3 Foto:

Tonkin café

Jako poslední pro vás máme nový koncept "vietnamské večerky". Tonkin café se prezentuje jako první vietnamská večerka, kde nakoupíte produkty od místních firem či od farmářů, ale také suroviny na pho či bun bo nam bo. Zároveň chce být místem, kam si zajdete pro radu: jak nerozvařit nudle nebo jak ubalit třeba závitek.

Opletalova 20, Praha 1

Otevřeno: pondělí–pátek: 9:00–19:00; sobota: 9:00–17:00

Související témata: tipy , restaurace , kavárny , podniky
Reklama