zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Tipy na gastroakce: grilovačka, víno nebo finger food
Autor: TZ Tipy na gastroakce: grilovačka, víno nebo finger food

Tipy na gastroakce: grilovačka, víno nebo finger food

Tipy, které ocení lidé, kteří rozmýšlejí plány na víkend na poslední chvíli. :) V Praze se najde několik akcí, které vás určitě potěší – ať už je to grilovačka v parku, festival vína, nebo večerní finger food! :)
tereza_pankova , 28.07.2018

reklama

Festival jak víno

Ať už máte letos po dovolené, nebo se na ni teprve chystáte, v trojské botanické zahradě si dnes vychutnáte prázdninový den jaksepatří. Koná se tu totiž Festival jak víno, svátek všech milovníků vína, hudby i dobrého jídla. 
Od 10.00 do 19.00 hodin vás čeká nabídka nejen z místní vinice sv. Kláry, ale i z dalších vinařství Čech a Moravy. Chybět nebudou ani exkluzivní vína maďarská, gruzínská, jihoafrická či kanadská. Chcete zkusit něco nového? Co třeba unikátní koktejly z vína? Festival nabídne i gurmánské zážitky. Vegetariáni si pochutnají v rostlinném bistru Botanická na talíři, chybět ale nebudou ani perfektní burgery s nejlepší houskou 
či výborné sýry.

Botanická zahrada; Trojská 800/196, Praha

Facebook

Novinky na trhu: drink z tygřího ořechu, coffee tonic nebo box plný baget

Novinky na trhu: drink z tygřího ořechu, coffee tonic nebo box plný baget

Fair Fair Sunset – Finger Food

Večírek skvělého jídla v kulisách Průmyslového paláce i romantická degustace se zapadajícím sluncem. Jediná opravdová foodparty v Praze. Že se nemá jíst po 18. hodině? Na Fair Fair Sunset je to přesně naopak! Přijďte ochutnávat od podvečera do noci to nejlepší finger food, dát si limitovanou edici sunset koktejlů a poslechnout si dobrou hudbu. Své speciality vám nabídnou například Sušírna, Na rendlíčku, E- Pralinkárna, Crush Street Food, Asia Point, Teplá kačka nebo třeba Cukrárna Alchymista. Zveme vás na jediný večerní a noční food festival v Praze!

Tiskárna na Vzduchu; Areál Výstaviště 67, Praha

Facebook

Novinky na trhu: mini kornoutky, sušenky nebo zdravé drinky

Novinky na trhu: mini kornoutky, sušenky nebo zdravé drinky

Summer Seafood Sundays

Léto v Praze nemůže být lepší! Ve stínu stromů, na pláni zalité sluncem, řeka na dohled, pohoda na trávě nebo na dece, chybí jen moře. Ano, opět na Letné! S radostí pro vás tuto neděli připraví to, co milujete: kalamáry, chobotnice a krevetky na grilu, mušle na víně, různé seafood saláty, tataráčky a carpaccia. K tomu čerstvý salát nebo „blitva“, a především ryby – mořský vlk, pražma, tuňáček sashimi, ale i sardinky nebo makrely. Zabalte deku, knížku nebo své oblíbené víno a užívejte!

Občerstvení Na Baště; Letenské sady 1574, Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , jídlo , festivaly , gastro akce , food festival

reklama

Přečtěte si také