zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Lasagne s králičím ragú
Autor: Hermína / Prima Lasagne s králičím ragú

VIDEO: Lasagne s králičím ragú

Hodnoceno: 0x
Klasické lasagne se připravují s hovězím masem. Zkuste ho tentokrát zaměnit za jemnější variantu z králíka. Maso je dietnější a také bude rychleji hotové.
do 1 hodiny

Připravte si výborné lasagne podle videoreceptu přímo se šéfem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lasagne s králičím ragů

reklama

Postup

  1. Nejdřive si připravte zeleninový základ: petržel, mrkev, řapíkatý celer, cibuli a česnek nakrájejte nadrobno. Na gril vložte pánev, rozehřejte olivový olej a vsypte zeleninovou směs. Orestujte a pak přidejte maso. Promíchejte, aby se rozpadlo na jednotlivé kousky.
  2. Po chvíli přidejte rajčatový protlak a pokrájený rozmarýn.
  3. V druhé pánvičce si připravte bešamel: rozpusťte máslo, vsypte mouku a zalijte mlékem. Přidejte špetku muškátového oříšku a prošlehejte dohladka.
  4. Lasagne namočte v horké vodě. Do pekáčku vrstvěte postupně směs s masem, namočené lasagne a bešamel. Poslední vrstva bude omáčka, kterou posypte nastrouhaným parmazánem. Vložte na gril a nechte zapéct.

Lasagne s králičím ragú  Foto: Lasagne s králičím ragú; foto: Hermína / Prima

reklama