zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Velikonoční tipy
Autor: TZ Velikonoční tipy

Přinášíme vám 5 tipů na velikonoční novinky, kterými potěšíte sebe i blízké

Velikonoce se nezadržitelně blíží, což znamená hned několik věcí: je třeba napéct, navařit a především zajistit dostatečné množství vajec pro koledníky! Pokud je chcete potěšit i něčím jiným, prohlédněte si naše tipy. Najdete v nich ideální dárky pro děti i dospělé. :)
tereza_pankova , 11.04.2017

reklama

Raw beránek od Secret of raw

Oslavte prodloužený velikonoční víkend něčím opravdu mimořádným. Nakrojte k snídani raw beránka a odpoledne zakousněte luxusní dort z nepraženého kakaa. Děti potěší barevná plněná vajíčka. Speciální velikonoční sladkosti na vás čekají už ve čtyřech pobočkách Secret of raw: v Praze, Brně, Ostravě a v Jihlavě.

Malý beránek pro dva stojí 290 korun. Velkého pro sedmičlennou rodinu (nebo pro vášnivé mlsaly) si můžete objednat za 650 korun. Zdobený čokoládový raw dort z kakaového másla, kešu oříšků, kakaa a agávového sirupu stojí 490 korun. Pro plněná vajíčka z kokosového másla a raw čokolády v pytlíčku za 65 korun si můžete zajít do kterékoli z poboček. Beránka a dort je potřeba předem objednat na adrese: veronika@secretofraw.cz.

Velikonoční tipy 2 Foto:

Mixit a Veli-ko-ko-noční mix

Ani letos nechtějí mixití tubusy chybět ve velikonoční nadílce, a proto se už teď strojí do jarních outfitů a vyrážejí přesvědčovat velikonoční zajíčky svými přednostmi. Letos chtějí zaječí porotu přesvědčit vyloženě jarními barvami, plnou hrstí barevných vajíček a dalšími lahůdkami – sušenými fíky, brusinkami, meruňkami, vlašskými ořechy... A kraslice si pro koledníky letos můžete koupit i samotné!

V Mixitu dobře vědí, že velikonoční nadílku nenosí rodiče, ale velikonoční zajíčci. Proto se jim letos rozhodli vetřít do přízně a přidali je dokonce přímo na jarní tubus. A co ve velikonočním tubusu koledníky čeká? Základem mixu jsou ovesné a kukuřičné lupínky, které jsou vylepšené spoustou sušeného ovoce a oříšků. V každé misce Veli-ko-ko-nočního mixu je navíc jedno čokoládové vajíčko s křupavou mandlí uprostřed. Celkem je v jednom tubusu tedy víc než tucet vajíček, to už je pořádná nadílka!

Velikonoční tipy 3 Foto:

Velikonoce s Metaxou

Zpestřete si Velikonoce něčím netradičním. Například trochou řeckého slunce v podobě Metaxa Grande Fine. Ta si na letošní rok navíc připravila malé překvapení, k lahvi získáte speciální obtisky na vajíčka.

Design porcelánové lahve Metaxa Grande Fine vznikl již v 60. letech a je inspirovaný řeckým lidovým uměním. Odráží se v něm tradice, řemeslo a zručnost řeckých výrobců. Jelikož řecká lidová malba hodně připomíná tu naši českou velikonoční, inspirovalo to Metaxu k propojení designu Grande Fine s oblíbenou českou tradicí, zdobením velikonočních vajíček. Vznikla tak speciální edice obtisků, kterou od 1. do 15. dubna dostanete k nákupu na bottlesandstories.cz ke každé lahvi Metaxa Grande Fine – set celkem dvanácti obtisků ve třech různých variantách.

Velikonoční mix PEDRO

Mlsáte rádi? PEDRO Veselé Velikonoce je speciální rodinný mix sladkých želé bonbonků v dóze ve tvarech oblíbených velikonočních a jarních motivů. Ochutnejte dvouvrstvé želé v podobě kuřátek, zajíčků, kraslic a jiných veselých tvarů, které kombinují želatinu a měkkou pěnu.

Velikonoční tipy 4 Foto:

Pro koledníky

Chcete pohostit koledníky, kteří k vám zavítají o Velikonocích? V tom případě nezapomeňte na Strážnické brambůrky, které poznáte podle průhledného obalu s typickými folklórními motivy. Jako výslužka pro děti se budou hodit nesolené a pro dospělé koledníky třeba česnekové.

Strážnické brambůrky jsou připravovány výhradně na řepkovém oleji, a protože na rozdíl od chipsů neprocházejí procesem blanšírování, zachovávají si plnou bramborovou chuť. To poznáte a oceníte u nesolené varianty. Na česnekové variantě si pochutnají milovníci intenzivních chutí.

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: Velikonoce , tipy , novinky , produkty , astronomie

reklama

Přečtěte si také