návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Přijďte na pořádný burgery 8.–9. září na Jack Daniel’s presents Burgerfest

Jack Daniel’s presents Burgerfest
Autor: archiv Burgerfest Jack Daniel’s presents Burgerfest
Křižíkova fontána v pražských Holešovicích bude hostit 8. a 9. září již 7. ročník největšího festivalu burgerů v Evropě – Jack Daniel´s presents Burgerfest 2018. Nenechte si ujít tento svátek všech, co milují pořádné burgery!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Burgerfestu se opět můžete těšit na burgerové legendy, ale i nové podniky, které nabídnou burgery třeba i s italským šarmem, mexickou náladou nebo z vepřového masa, takže máte možnost ochutnat spoustu variací hambáčů všech možných barev a chutí. Tradičně nezapomínáme ani na kytkožrouty a bezlepkáče. No a po pořádné porci masa si můžete dát sladkou tečku v podobě rolované zmrzky od Rolls Bros nebo osvědčené klasiky od Carte D‘Or, což můžete zalít pořádným kafem od Nespresso. Dáte si taky pivo, Coronu, prosecco, víno z jižních svahů či něco ostřejšího? Tak zaskočte do trucku plného té nejlepší whiskey – Jack Daniel’s. Zkusit můžete skvělé míchané drinky, třeba klasického Jacka s colou, skořicový Fire Štrúdl nebo medového Jacka na ledu. To bude teprve ta pravá Amerika!

Jack Daniel’s presents Burgerfest Foto:

Máme tu i malou ochutnávku letošního našláplého programu, který bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa. Přivítáme například švédské, německé i holandské BBQ Pit Boys chapters, kteří ukážou to jejich správné grilování! Vystoupí Emerson z Brazílie a k tomu se v Souboji titánů střetne zakladatel tohohle největšího svátku burgerů „Zed“ a chef Matteo de Carli – bývalý šéfkuchař michelinské restaurace a nyní úspěšný restauratér. Kluci mají připravenou parádní show, při které vám ztvrdnou nejen koutky. Sledujte novinky a celý program v naší nové appce Burgerfest, kde můžete i soutěžit a vyhrát fajn ceny!

Jo, a vezměte všechny děti s sebou, protože letos je pro ně připravená nejen milovaná skupina Čiperkové a jejich podpisová akce, ale čeká je bohatý program v Primáčkově dětské zóně, kde se zabaví ve stánku s postavičkami z televize, zahrají si hry u Luxoru nebo zaskáčou v nafukovacím hradu. K tomu navíc budou mít děti do 120 cm vstup zadara. Dospěláci se zhoupnou v bocích u příjemné hudby servírované v podání Lord Bishop Rocks, Meganne, Green Day Prague Idiots nebo legendy 90tek – skupiny Abraxas. Kromě kuchařských show a fajn hudby vás pobaví kluci z Na stojáka a nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů, amatérském grilování a další.

Vyzkoušejte recept na Triple Jack Burger podle BBQ Pit Boys ze Švédska:

Burgerfest 2018
Burgerfest 2018

Navštivte zónu Instax, kde se můžete blejsknout a k tomu darovat peníze na dobrou věc, pro děti, co chtějí pracovat v gastru, nebo zkusit americký fotbal, pokecat s Lukášem, co absolvoval Rallye Dakar, ostříhat se u profíka nebo okouknout pořádné americké káry i biky Harley Davidson.

A proč to všechno děláme? My totiž v hovězí věříme!

Kupujte lupeny v předprodeji a sledujte náš Facebook a web.

TZ, (klam)


Související témata: Burgerfest , Burgerfest 2018 , nejlepší burgery , akce v Praze
Reklama