Anastasija Chomičová

Prostřeno! XXVII (1)

Anastasija (21) vystudovala gymnázium v Ostrově. Nyní studuje na vysoké škole Jana Amose Komenského. Pracovala jako brigádník v obchodě, obsluha laser game a servírka. Nyní je tatérka a influencerka.

Tiktokerka, youtuberka a prostě a jednoduše influencerka Anastasija je na sociálních sítích známá pod přezdívkou Satnady. Diváci si ji mohou pamatovat z reality show Like House 2, kde vystřídala odcházející Agátu Hanychovou.Je svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila, aby měla novou nezapomenutelnou zkušenost, možnost zvětšit komunitu na sociálních sítích a také ráda mluví před kamerou. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vydání a propagace své budoucí knihy. Jako zábavu připraví malování obrázků.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je komunikativní, výbušná, cholerická a emocionální.

Zájmy: Ve volném čase si ráda zajde na lekce tance a píše kapitoly do své knihy. Ráda tráví čas s kamarády a užívá si společenského života. Miluje společenské akce, párty a sama ráda pořádá tematické večírky. Dále ji baví natáčení videí pro sociální sítě.

Vztah k vaření: K vaření má jednoduchý a minimalistický vztah. Hlavní pro ni je, aby bylo jídlo rychlé, levné a poživatelné.

Chutě: Ráda připravuje noky s pestem a těstoviny se sýrem. Mezi její oblíbená jídla patří sushi, pizza a chobotnice.

Nesnáší: Neví o jídle, které by nejedla. Je ochotná zkusit ochutnat vše, pokud je to bezpečné.

Motto: V životě se řídí mottem: „Život je moc krátký na to, aby se člověk věnoval práci a lidem, kteří mu nepřináší štěstí.“

Očekávání: Těší se na nové zážitky, které bude s radostí vyprávět svým budoucím dětem.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty