Novinky na trhu: svěží čaj, minerální voda a točená zmrzlina

Druhá várka novinek na sebe nenechala dlouho čekat. Pojďte s námi objevit nové osvěžující drinky, minerálky a zmrzliny. V létě se budou hodit. :)

Recept na vitalitu? Minerální voda plná vitaminů!

Milovníci sportu a aktivního životního stylu zbystřete! Že je nutné dodržovat pitný režim jistě víte, ale co už možná nevíte je, že se nemusíte spokojit s obyčejnou vodou. Dopřejte svému tělu něco navíc v podobě vitaminové minerální vody pro sportovce a aktivní lidi DrWITT FIT!

Příchuť manga, citronu & zeleného čaje obsahuje prospěšné minerály a vitaminy, jež ocení tělo každého aktivního člověka. Obsahuje vitaminy B, které jsou pro tělo nezbytné a zásobují nervový systém energií. Navíc je bez přidaného cukru a díky svým vlastnostem přispívá ke zlepšení funkce buněk, čímž dochází k výraznější kvalitě svalového výkonu, optimální funkci srdečního svalu a úbytku tělesné hmotnosti.

Zdravé letní osvěžení TEEKANNE Fresh

Letní sluníčko bývá neúprosné a žízeň spalující. Pokud se chcete kdykoliv skvěle osvěžit a zároveň se vyhnout zbytečným kaloriím, je tu řešení - osvěžující nápoj TEEKANNE Fresh. Obsahuje totiž pouze čistý nálev z ovoce a bylin, a proto je naprosto bez cukru a kalorií. 100% ovocný čaj v lahvi o objemu 0,5 l můžete mít stále u sebe a kdykoli si tak naplno užít několik chuťových variací. Ryzí chuť přírody TEEKANNE Fresh oceníte nejen jako perfektní prevenci proti žízni, ale zároveň také dokonale zapadne do jídelníčku všech vyznavačů zdravého životního stylu.

Zmrzlina vyráběná srdcem

Cukráři z hypermarketů Globus si pro zákazníky připravili chuťově vytříbenou novinku – točenou zmrzlinu. Připravují ji vlastnoručně, poctivě a podle vlastní receptury vytvořené na přírodní bázi. Základ tvoří plnotučné mléko s dalšími ochucujícími ingrediencemi dle druhu zmrzliny – vanilková tedy obsahuje pravou vanilku z lusků, čokoládová má vysoký podíl kakaa a ovocné jsou vyráběné z opravdového ovoce. Zmrzliny neobsahují nic, co by vám zkazilo jejich chuť - žádná umělá barviva, aromata či jiné náhražky, které by kazily její chuť.

Samozřejmostí jsou klasiky vanilková a čokoládová s vysokým obsahem kakaa, vyzkoušet ale můžete i další oblíbené příchutě jako jahodovou, která obsahuje více než 40% podíl jahod, či banánovou z kusů banánů. Co ale opravdu stojí za to, je netradiční kombinace levandulové obohacené o borůvky. Tu musíte určitě vyzkoušet!

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty