Novinky na trhu: jahoda v čokoládě, prémiový kečup nebo nové chipsy

Chcete ochutnat něco nového a třeba možná i trochu nezvyklého? Tak sledujte naše pravidelné články o novinkách na trhu! Dnes tu máme jahodu v čokoládě, nové brambůrky nebo třeba bonbony z rakytníku. :)

Jahoda ukrytá v bílé čokoládě

Jahody v bílé čokoládě. Stačí tohle svůdné spojení jen vyslovit a chuťové pohárky jsou rázem v očekávání mimořádného zážitku. A co teprve, když jim dopřejete první sousto! Lyofilizované jahody v bílé čokoládě jsou podzimní novinkou v nabídce ryze české rodinné firmy Pražská čokoláda Steiner & Kovarik. Lyofilizované znamená, že jde o jahody sušené mrazem, díky tomu si zachovávají svůj tvar a obsah vitamínů. Příznivci zdravého mlsání založeného na sušeném ovoci dobře vědí, že běžně dostupné jsou jen sušené plátky jahod.

Prémiové ketchupy Spak Master

Značka Spak uvedla na český trh nové prémiové Master ketchupy s vysokým obsahem šťavnatých rajčat dozrálých na italském slunci. Na receptuře se přímo podílel majitel společnosti Hans Peter Spak. Kromě standardní varianty kečupu je nyní v nabídce také Spak Master ketchup Jalapeño a Spak Master ketchup se sušenými rajčaty. Ochutnejte kvalitu, ochutnejte opravdový kečup, který se stal vítězem testu v pořadu A dost! Televize Seznam.

Nalaďte se na vroubky!

Je tady zbrusu nová řada chipsů Lay’s Wavy, která si vás okamžitě podmaní. Na první pohled je poznáte díky specifickým vroubkům. Ty chipsům dodávají nejen charakteristický vzhled, ale především zajišťují maximální chuťový požitek, který nakopne každou zábavu. Je jedno, jestli táboříte s přáteli v divočině nebo trávíte čas u televize. Lay’s Wavy všechny naladí na stejnou vlnu! Vybírat můžete z příchutí jarní cibulka a šťavnaté rajče.

Žvýkací bonbony plné rakytníku

Honí vás mlsná a zároveň se snažíte dělat něco pro své zdraví a imunitu? Úspěšná společnost HIMALYO vám představuje jedinečný tibetský rakytník ve formě žvýkacích bonbonů, které oceníte vy a hlavně vaše děti, pro jejichž potřeby byly speciálně vyvinuty. Až budete mít příště chuť na žvýkačku nebo ovocnou karamelu, můžete si místo nich dopřát jedinečný výrobek, který je plný blahodárných extraktů z himálajského rakytníku a brusinky – díky tomu se může pochlubit opravdu vysokým obsahem vitamínu C.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty