Mixér: kurz v akci, e-shop s kuchařkami nebo dovoz zmrzliny

Tipy na podporu české gastronomie? Tak ty se aktuálně hodí víc než kdy dřív. Projděte si náš Mixér, kde jsme pro vás sepsali tři možnosti, jak podpořit lokální podniky a firmy.

Kurz 1 + 1 v Café Buddha

Tým Café Buddha v čele se Štěpánem Návratem přichází se skvělou nabídkou kulinářských kurzů 1 + 1. Ideální nabídka pro páry, které si chtějí společně zavařit, něco nového se naučit, a hlavně si výborně pochutnat. A proč? Protože pozitivní myšlení v gastronomii je na místě. Kdy jindy přijít s nabídkou, která je určená pro ty nejvěrnější klienty. Právě oni si zaslouží tu nejlepší péči.

Podmínky jsou jednoduché. Stačí si na webových stránkách vybrat kurz vaření z nabídky a napsat na info@cafebuddha.cz. Poté zaplatit kurz za jednu osobu, tedy 2 899 Kč, napsat recenzi na webu TripAdvisor nebo se stát fanouškem Instagramu Café Buddha. Hned poté každý obdrží potvrzení kurzu 1 + 1 a možné termíny pro jeho absolvování.

Dalším bonusem jsou dárkové vouchery do Café Buddha na rozvážku i normální provoz. Za každých 1 000 Kč získá host 500 Kč kreditu ve voucheru jako dárek. Věrnostní dárek. Štěpán Návrat si se svým týmem cení svých stálých hostů i těch, kteří je navštíví poprvé.

Všechny akce probíhají do konce dubna. Oslavte návrat do normálu kurzem vaření, a ještě za zvýhodněnou cenu. Nebo voucherem s dárkem, který potěší každého bez rozdílu. Dárky v době koronavirové jsou v gastronomii výhodné!

Došel karamel a jejich kuchařky on-line

Znáte vydavatelství Došel karamel? Jejich krásné kuchařky si čtenáři konečně můžou koupit přes e-shop! Díky tomu je tu způsob, jak vydavatele podpořit, než otevřou knihkupectví. Do té doby jsou všechny knihy za 200 Kč, potom ceny opět “narovnají”.

Najdete tam známé tituly jako Tvarůžková kuchařka, Sama doma a hladová, Gastromapa Lukáše Hejlíka nebo Kuchačka pro supertátu.

Zmrzlina Crème de la Crème dorazí až k vám domů

Máme dobré zprávy pro všechny milovníky zmrzliny Crème de la Crème. I přes aktuální situaci si můžete mraženou pochoutku dopřát v klidu domova. Široký výběr zmrzlin můžete zakoupit u výdejních oken v cukrárnách na Národní a v Průběžné. Vybrané druhy si poté nově můžete nechat zaslat přímo domů, a to skrze platformy Wolt nebo Dáme jídlo.

S sebou si můžete koupit půllitrové (200 Kč) nebo litrové (400 Kč) balení zmrzliny. V nabídce naleznete standardní široký výběr této mražené pochoutky. Na Průběžné je to denně až 24 druhů, na Národní poté 40. Cukrárny jsou otevřeny každý den od 12 do 20 hodin. Dobrou zprávou je, že pokud si na pohodlnou dodávku zmrzliny zvyknete a bude vám vyhovovat, můžete ji využívat i nadále. Tato možnost zůstane v nabídce dlouhodobě i po skončení všech restrikcí.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty