zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Foodblog roku 2016
Autor: archiv Foodblog roku 2016

Hlasování v anketě Food blog roku 2016 startuje už tuto neděli!

4. ročník soutěže Aperol Spritz Food blog roku o nejlepší kulinární blog právě odstartoval. Byly zveřejněny nominované foodblogy v 7 kategoriích a v neděli se spustí i veřejné hlasování o hlavní cenu, v kterém můžete i vy podpořit svého oblíbeného blogera!
klaram , 24.03.2017

reklama

Soutěž má několik částí. Již minulou neděli byly zveřejněny nominace v 7 kategoriích, které vybrala odborná porota. My jsme hrdí, že mezi nominovanými blogy se objevily i foodblogy, s kterými Prima FRESH spolupracuje a jejichž originální recepty můžete vídat i na našem webu i v časopisu. Patří mezi ně například Kublanka, Zásadně zdravě, Cukrfree, Kitchen Story, Kitchen and the city, My cooking diary, Pěkně vypečený blog, Foodlover, Smoothcooking nebo Kitchenette.

Kompletní nominace si můžete prohlédnout na stránce foodblogroku.cz/nominovane-blogy

Foodblog roku 2016  Foto:

Další část soutěže o absolutního vítěze odstartuje už tuto neděli 26. března!

Foodblog roku 2016  Foto:

Porota předvybere TOP 50 blogů (30 nominovaných v jednotlivých kategoriích + 20 dalších vybraných) z celkem 180 blogů, pro které bude hlasovat veřejnost. Každý hlasující má pouze jeden hlas, proto si dobře rozmyslete, který blog je pro vás ten nejinspirativnější a podpořte ho svým hlasem. V loňském roce hlasovalo 8631 lidí, uvidíme kolik hlasujících se zapojí do letošní soutěže :)

Hlasovat můžete do 16. dubna na stránce www.foodblogroku.cz.

Nakonec se food blogeři utkají v soutěži o 50 000 Kč – Aperitivo Moment, pro kterou připravují speciální recept s přesným zadáním. Výsledky celého utkání budou zveřejněny v květnu na slavnostním vyhlášení vítězů – na největším setkání food blogerů v České republice.

(klam)

reklama

Související témata: foodblogeři , foodblog , food blog roku

reklama

Přečtěte si také