Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 7.–13. dubna 2014

Tipy na gastro akce 7.-13.4.
Tipy na gastro akce 7.-13.4. Autor: Thinkstock
Jaro je v plném proudu, Velikonoce za dveřmi a zajímavé gastro akce lákají k návštěvě. V tomoto týdnu si užijí milovníci vína, zastánce zdravé výživy a bio stylu zveme na specializované veletrhy, a pokud se těšíte na velikonoční svátky, můžete vyrazit na tradiční jarmarky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vinařské Litoměřice

11.12. dubna 2014, Litoměřice, region ústecký

Počet návštěvníků mířících na Vinařské Litoměřice každoročně stoupá. Zavítejte i vy na tuto nejprestižnější výstavu českých vín se zahraniční účastí. Čekat na vás bude velké množství vinařů vystavovatelů, kteří vám nabídnou svá nejlepší vína. Sobotním doprovodným programem bude „Víno a zdraví“ a „Víno a pokrmy“. Součástí výstavy je rovněž soutěž vín. Více informací najdete ZDE.

Velikonoční jarmark v muzeu

12. dubna 2014, Muzeum Cheb, region karlovarský

Muzeum Cheb pro vás připravuje již tradičně bohatý a zajímavý velikonoční program. Výstavní a expoziční prostory muzea oživí pestrý velikonoční jarmark doplněný o ukázky lidových řemesel. K vidění a vyzkoušení budou například tradiční techniky výzdoby medových perníků, pletení velikonočních pomlázek či různé typy zdobení velikonočních kraslic. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 7.-13.4. 4

Biostyl / Zdraví 2014

11. 13. dubna 2014, Výstaviště Praha Holešovice, region Praha

I v letošním roce jsou součástí festivalu Evolution dva veletrhy s podobným zaměřením veletrh biopotravin a biokosmetiky a veletrh zdravé výživy a zdravého životního stylu. Vybrat si budete moci ze široké nabídky bio a eko produktů. Kromě toho vás čeká mnoho přednášek na různá témata spojená se zdravím, workshopy nebo taneční vystoupení. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 7.-13.4. 3

Přes 3 sklepy

11.12. dubna 2014, Vybrané vinné sklepy, region jihomoravský

Jarní přechod Pálavy z Mikulova do Pavlova spojený s návštěvou tří vinných sklepů. Nejenže se pokocháte nádhernou přírodou, ale také ochutnáte výborná vína! Součástí trasy je návštěva tří skvělých vinařství, kde ochutnáte vždy po pěti vzorcích vína. Ve vinařstvích také odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku či úkol na nejlepší soutěžící čeká řada zajímavých cen. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 7.-13.4. 2

Velikonoce ve skanzenu Zubrnice

12.13. dubna 2014, Soubor lidové architektury Zubrnice, region ústecký

Přijďte přivítat jaro do Zubrnic! Zazpíváte si a zatančíte s folklórními soubory, připomenete si lidové zvyky, například tradiční zdobení kraslic, jako je škrábání vajíček, drátování, zdobení voskovou batikou a další. Ochutnáte jídla připravovaná dle starých receptů a nebude chybět ani pletení pomlázek. Pro děti bude přichystána pohádka. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama