Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 10.–16. března

Tipy na gastro akce 10.-16.3.
Tipy na gastro akce 10.-16.3. Autor: Thinkstock
Období masopustu pomalu končí a chystá se předvelikonoční půst. Pokud si chcete ještě dopřát zabijačkové lahůdky, určitě se vydejte na nějakou akci z naší nabídky. Zkrátka ovšem tento týden nepřijdou ani milovníci piva, vína a Brno přivítá vegany.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kostelecké chmelovárek

15. března 2014, Sokolovna, čp. 93, Kostelec u Holešova, region zlínský

Již pátý ročník mezinárodní konference amatérských sládků s rozmanitou nabídkou piv. Součástí programu budou přednášky, diskuze a degustace a soutěžit se bude celkem ve čtyřech kategoriích. Chybět nebude ani bohaté občerstvení. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 10.-16.3. 4

VeganFest

15.–30. března 2014, více míst, Brno, region jihomoravský

Od poloviny března zahltí brněnské ulice a podniky spousta zajímavých chutí, vůní a informací. Festival se bude nést ve znamení zdravé a etické volby. Dozvíte se více o veganské kuchyni prostřednictvím přednášek, filmů či workshopů. Potěšte své chuťové pohárky neobvyklými dobrotami a zjistěte více o tomto životním stylu. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 10.-16.3. 3Ladovské vepřové hody

15. března 2014, areál pivovaru, Ringhofferova 1, Velké Popovice, region středočeský

Čas masopustů a zabijaček se pomalu chýlí ke konci. Chcete-li si ještě pochutnat na nějakém tom jelítku, navštivte třeba areál velkopopovického pivovaru, který opět poskytne zázemí pro zabijačkové veselí. Podávat se budou zabijačkové lahůdky, pekařské a cukrářské výrobky od místních výrobců. A na čepu samozřejmě nebude chybět pivo z Velkopopovického pivovaru. Více informací najdete ZDE.

Luhačovická zabijačka

15. března 2014, hráz přehrady, Luhačovice, region zlínský

Lázeňská sezona v Luhačovicích začíná poctivou zabijačkou. Stejně jako v loňském roce na hrázi zavoní tradiční zabijačkové dobroty, jako jsou škvarky, guláš nebo sádlo, nebude chybět dětský program, řemeslný jarmark a soutěž v krájení cibule či plnění jelítek. Zajímavostí jistě bude i komentované vaření a pestrý doprovodný program. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 10.-16.3. 2

Znojemský košt

15. března 2014, štukové sály Louckého kláštera, Loucká, Znojmo, region jihomoravský

I tento rok se opět uskuteční další ročník přehlídky vín znojemské vinařské podoblasti. Přehlídku zároveň podpoří účast rakouských vín a soutěž Král vín – projekt, který důkladně mapuje české a moravské vinařství a každoročně představuje a srovnává vína na našem trhu. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama