návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Soutěž Vinařství roku 2013 zná své vítěze

Vyhlášení Vinařství roku 2013
Vyhlášení Vinařství roku 2013 Autor: Thinkstock
Prestižní vinařská soutěž vyvrcholila 27. března v pražském Veletržním paláci Národní galerie. Devět nominovaných soutěžilo v kategoriích malé, střední a velké vinařství.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vítězem pátého ročníku soutěže Vinařství roku 2013, pořádané Svazem vinařů ČR, se stala společnost SONBERK a.s. z Popic. Ocenění převzala během slavnostního galavečera 27. března v pražském Veletržním paláci marketingová a obchodní ředitelka Vladimíra Mrázová společně se sklepmistrem Oldřichem Drápalem.

Celoroční práci a úspěchy společnosti SONBERK v uplynulém roce ocenila sedmičlenná odborná porota, která ji ohodnotila jako nejlepší v kategorii „střední vinařství“ společně s vinařstvím Vinařství Glosovi, které zvítězilo v kategorii „malé vinařství“, a Zámeckým vinařstvím Bzenec, které získalo prvenství v kategorii „velké vinařství“.

Rozhodující slovo měla ale letos poprvé veřejnost, která svými hlasy zaslanými do kategorie Mediatel Vindemia Publica určila jako absolutního vítěze právě vinařství SONBERK.

Podívejte se na videoreportáž ze slavnostního vyhlášení:

Vyhlášení Vinařství roku 2013
Kdo vyhraje Vinařství roku 2013?

Co všechno víte o víně? Otestujte se v našich kvízech

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama