Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak připravit pesto z medvědího česneku? To vám ukážou Gondíci s. r. o.

Šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z medvědího česneku připravovat pesto
Šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z medvědího česneku připravovat pesto Autor: FTV Prima
Další díl pořadu Gondíci s. r. o. vysíláme v sobotu 11. dubna v 16.25 na Primě.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude zase velmi pestrý. Adéla si vyzkouší balanční trénink pod vedením trenérky Leony. Podívají se na komentovanou prohlídku věnovanou potrubní poště. A navštíví mladý studentský pár v jejich novém bytě. Odborník je zasvětí do problematiky kamenných koberců a prozradí, jak je lze pokládat. Modelář tělem a duší jim přinese ukázat modely kvadrokoptér a vysvětlí, jak se dají ovládat.

V rubrice FRESH se tentokrát diváci dozvědí o medvědím česneku a šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z něj připravovat pesto. A protože se blíží „tři zmrzlí“, a tím i čas rozkvetlých truhlíků, naučí se Dalibor s Adélou osazovat truhlíky rozkvetlými květinami a bylinkami. Dozvědí se také informace o hnojení zeleniny a ovoce. Smaltované nádobí se vrací do módy, a tak ho floristka nazdobí originálními květinovými dekoracemi.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (6) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 11. dubna v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Chia puding je výborný a zdravý

Chia semínka jsou zázrak. Přinášíme recept na smoothie a puding

Nevadí, že nemáte zahrádku

Jak vypěstovat čerstvé bylinky doma na parapetu

Související témata: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama