reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Podniky tipy - duben
Autor: facebook + www Podniky tipy - duben

Tipů na nová a zajímavá místa není nikdy dost! Představujeme vám 5 nových podniků!

Koncem týdne se potřeba relaxovat značně zvyšuje – tipy na kavárny a dobré restaurace se proto hodí o to víc. Dnes si přijdou na své vegani a vegetariáni, dále fanoušci česko-francouzské kuchyně a nechybí ani tipy na kavárny.
tereza_pankova , 06.04.2017

reklama

Monogram Espresso Bar

První podnik nenajdete v Praze, ale v brněnských ulicích. Na Kapucínském náměstí si můžete vychutnat výběrovou kávu v novém kavárenském podniku Monogram Espresso Bar, který si otevřel známý český barista Adam Neubauer. K dostání je pražená káva z českých i světových pražíren a mají zde i školicí centrum.

Kapucínské náměstí 12, Brno

Navštivte útulnou kavárnu Cafefin

Prozkoumejte s námi tipy na nové a zajímavé pražské podniky, je z čeho vybírat!

Maare Food Market Bistro

Maare je jednoduché a rychlé středomořské bistro/prodejna seafoodu. Ryby nejen prodávají, ale také grilují – však toto místo otevřeli majitelé známého stánku Chorvatské ryby. Ryby mají nejen z grilu, ale i marinované nebo například s čerstvými těstovinami. To všem můžete doplnit o zeleninový salát, křupavé pečivo, kávu nebo sklenku vína. A jako bonus si vše můžete odnést domů – filetované ryby, čištěné plody moře, porcované rybí vývary i základové omáčky.

Jankovcova 14b, Praha

Podniky tipy - duben 2 Foto:

SmetanaQ Cafe & Bistro

SmetanaQ Cafe & Bistro sídlí v srdci Prahy na Smetanově nábřeží. Každý den zde můžete odstartovat dlouhou báječnou snídaní, k obědu si objednejte polévku a celý den si pak uždibujte z dezertů, slaných koláčů nebo chlebíčků. A samozřejmostí je výběrová káva!

Smetanovo nábř. 4, Praha

Bistro WingHaus

Seznamte se s novými podniky v Praze! Na výběr jsou kavárny, bistra i bary

Kuizin

Svou nabídku staví restaurace Kuizin na netradičních pokrmech, které jsou inspirované českou moderní kuchyní s prvky tradiční francouzské gastronomie. Každý den se můžete těšit na nové menu z čerstvých surovin od českých farmářů a drobných chovatelů. Recepty jsou inspirované tradičními rodinnými recepty a v nabídce jsou kromě hlavních jídel také malé pokrmy k odpolednímu čaji či kávě. Každý den restaurace nabízí také české tapas, domácí pečivo či chutné dezerty.

Rybná 14, Praha

Podniky tipy - duben 3 Foto:

Sandokan Vegan Bistro

A jako poslední máme tip na podnik, který velice rádi navštíví vegetariáni či vegani. V Sandokan Vegan Bistru se připravují vysoce kvalitní a čerstvé pokrmy. Denní menu nabízí veganské i bezlepkové varianty a k vyzkoušení je i samoobslužný bufet s nabídkou salátů a teplých jídel.

Korunní 81, Praha

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , restaurace , novinky , astronomie , podnik

reklama

Přečtěte si také