zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
S Klárou v kuchyni: Tvarohová pomazánka s uzenou makrelou
Autor: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni S Klárou v kuchyni: Tvarohová pomazánka s uzenou makrelou

S Klárou v kuchyni: Tvarohová pomazánka s uzenou makrelou

Hodnoceno: 4x
Rybičkové pomazánky patří mezi ty nejoblíbenější a připravují se na spoustu způsobů a hlavně z různých druhů ryb. Zkuste protentokrát vyměnit tuňáka či sardinky za uzenou makrelu. Kupte ji celou a pečlivě ji oberte, aby v mase nezůstala ani kostička. Odmění se vám výbornou chutí!
do 10 minut
4 porce

reklama

Postup

  1. Do větší misky dejte tvaroh a hořčici. Celou uzenou makrelu zbavte kůže a maso pečlivě oberte, aby bylo zcela bez kostí, přidejte do misky.
  2. Jarní cibulky nasekejte nadrobno, kyselé okurky na malé kostičky, dále přidejte nasekanou pažitku, limetovou šťávu a sůl s pepřem.
  3. Promíchejte a nakonec vmíchejte vejce natvrdo nakrájená na malé kostičky.
  4. Podávejte s dobrým chlebem, nejlépe nasucho opečeným.
S Klárou v kuchyni: Tvarohová pomazánka s uzenou makrelou
Autor: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni S Klárou v kuchyni: Tvarohová pomazánka s uzenou makrelou

reklama

S Klárou v kuchyni
Klára Michalová

Jsem sběratelka chutí! Sbírám chutě, zážitky, novinky, triky, místa i recepty :) A o ty nejlepší se s vámi ráda podělím!

Chcete vědět, kam chodí šéfredaktorka Prima FRESH na obědy, co vaří rodině k večeři a co mlsá u televize? Kde nejradši nakupuje a co nového objevila? Nakoukněte pod pokličku...

Ráda se s vámi podělím o moje oblíbená rychlá jídla, recepty na husté polévky, pomazánky i milovaná jídla z jednoho hrnce či pekáče. Na mém osobním instagramovém účtu @sklarouvkuchyni najdete inspiraci a snad i zábavu. Protože jídlo je radost :)))