zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020
Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020

Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jaro přináší novou energii a svěží chutě mladé křupavé zeleniny, blíží se Velikonoce a je čas odlehčit jídelníček. Inspiraci přináší nové číslo časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete více než 70 nových svěžích receptů. V prodeji je od 11. března.

reklama

Letošní zima byla poněkud extrémní tím, že se tvářila spíše jako předjaří. Občasný závan teplého vzduchu a rašící poupata, to vše jsme zažili v lednu i v únoru a tím spíš jsem se na jaro začala těšit o hodně dřív než obvykle. S radostí jsme pro vás připravili jarní témata, hodně jsme odlehčovali a máme pro vás zajímavé tipy na lehké dezerty i výborné moučníky se svěží rebarborou. Podle našich receptů zvládnete uvařit výborné večeře, po kterých vám nebude těžko, a potěšíme i vegany originálními jídly od Elly Woodward. A protože se blíží Velikonoce, nabízíme výběr receptů na klasické i netradiční nádivky.

Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020
Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020

Hlavním tématem tohoto čísla je ale návštěva různých světových kuchyní. Na první cestu jsme se vydali k našim nejbližším sousedům – na Slovensko. Slovenská kuchyně je v mnohém podobná té naší a mnoho tradičních jídel máme společných. My jsme ale našli několik nesmírně zajímavých a výborných jídel, která možná neznáte a která si rozhodně říkají o vyzkoušení.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Časopis Prima FRESH jaro 2020

Další zastávkou je daleké Japonsko. Japonská kuchyně má pověst komplikované kuchyně, ke které je potřeba spousta nedostupných ingrediencí a zvládnutí složitých technik. Vyvedeme vás z omylu a naučíme vás vařit skvělé rychlé recepty, které hravě zvládnete! Na kulinární cestu kolem světa nás pozvali také foodblogeři Markéta a František. Procestovali a projedli 18 zemí světa a o své zážitky a recepty se podělili v kuchařce Neplecha na plechu, z které vám přinášíme výběr receptů.

Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020
Jarní číslo časopisu Prima FRESH 2020

Nepřehlédněte ani ukázku z knihy Zachraň jídlo v kuchyni. Autoři dali dohromady 100 receptů a mnoho dalších tipů, jak neplýtvat a zužitkovat v kuchyni potraviny opravdu téměř beze zbytků. Tento přístup je ekologický i ekonomický a my této iniciativě moc fandíme. Proto jsme do jarního čísla zařadili několik zajímavých návodů, které v kuchyni snadno využijete.

Nové číslo Prima FRESH je opět nabité novými nápady, nebojte se vyzkoušet něco nového.

Vyberte si z více než 70 receptů a užijte si svěží jaro nejen v kuchyni!

Vaše Klára Michalová

Nejlepší recepty emailem

Nenechte si ujít každotýdenní výběr těch nejzajímavějších receptů!

 

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH podzim 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a hodnotný dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh

reklama

Přečtěte si také