reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
Novinky na trhu: poctivý jogurt, čaj na zahřátí nebo něco ostřejšího
Autor: TZ Novinky na trhu: poctivý jogurt, čaj na zahřátí nebo něco ostřejšího

Novinky na trhu: poctivý jogurt, čaj na zahřátí nebo něco ostřejšího

Další článek s novinkami z trhu na sebe nenechal dlouho čekat. Dnes pro vás máme porci pořádného jogurtu, čaj, který vám dodá vitamíny, a tip na ideální základ skvělého drinku.
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Tereza Pánková

Pistáciový jogurt Gran Moravia

Oříšková příchuť pistácií tradičního jogurtu je novinkou La Formaggeria Gran Moravia a má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, obsahujících veškeré esenciální aminokyseliny. Jde o kysaný mléčný výrobek, u něhož jsou bílkoviny i tuk právě díky procesu zakysání snadněji stravitelné než u samotného mléka. Obsah prospěšných laktobacilů navíc pomáhá posílit naši imunitu. Příchuť pistácií potěší jistě nejen všechny milovníky zeleného zdravého oříšku.

Hrnek horkého čaje potěší kdykoliv. A nebo si ho dopřejte i vychlazený!
Autor: TZ Hrnek horkého čaje potěší kdykoliv. A nebo si ho dopřejte i vychlazený!

Ovocný čaj TEEKANNE plný vitaminů

Dobře vybraný ovocný čaj skrývá mnoho výhod. Kromě toho, že skvěle chutná a organismus dokonale zavodní, poskytuje také nezastupitelné látky plné zdraví a života – vitamíny! Perfektní chuťový mix zdravého ovoce v podobě konvičky čaje nabízí TEEKANNE Multivitamin, čaj s desítkou důležitých vitamínů, kdykoli připravený poskytnout vám příjemné ovocné povzbuzení.

Spolu s tóny borůvek, pomerančů, šípků či jablek si s čajem dopřejete i vitamín C, superstar mezi vitamíny, bez kterého by se náš organismus jednoduše neobešel. K dlouhé plejádě přínosů vitamínu C patří rozhodně pozitivní vliv na imunitu či fakt, že přispívá k tvorbě kolagenu, důležitého proteinu pro naše cévy, kosti či zuby.

Už jste ochutnali francouzský ginový likér?
Autor: TZ Už jste ochutnali francouzský ginový likér?

Vychutnejte si francouzský ginový likér June by G’Vine

Svěží francouzský ginový likér June k nám přichází jako lahodná novinka. Po úspěchu na lednové galadegustaci Premier Wines & Spirits v Kaiserštejnském paláci si tento výjimečný likér s vůní léta můžete vychutnat i vy. Svěží kombinace šťavnaté divoké broskve a letního ovoce s nekonvenčním francouzským ginem G’Vine by neměla chybět ve vašem domácím baru. Přátelská atmosféra a uvolněná nálada na slunné terase, ať už u vás doma, nebo ve vašem oblíbeném baru si totiž žádá skvělý drink. Likér June je lehčí a jemnější než samotný gin a zároveň s opravdu bohatým aroma – tento jedinečný likér si zamilujete.

Související témata: novinky na trhu , gastronomie , novinky , nové produkty

reklama

Přečtěte si také