reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení
Autor: TZ Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení

Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení

Další várka novinek nesmí ani během parného léta chybět! Vyzkoušejte svačinky ideální na cesty nebo osvěžující zmrzlinu.
Tereza Pánková , 28.07.2020

reklama

Los Křupos: křupavé zobání nejen k televizi

Objevte novinku na našem trhu, speciální snack, kejksy Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti a vychutnejte si lahodné, zdravé a výživné mlsání nejen během léta. České kejksy Los Křupos, které jsou naprostou novinkou, dodají našemu organismu vysokou dávku rostlinných proteinů, vlákniny i esenciálních aminokyselin podporujících zdraví kostí a budování svalů. Založeny jsou na pšeničné, rýžové a hrachové mouce, rostlinných proteinech, kterých osahují 18 %, dietní prebiotické kukuřičné vláknině, ale i bylinkách jako je koriandr a medvědí česnek, rostlinných karotenoidech nebo sušeném plodu rajčete.

Novinky na trhu: letní smoothie, ochucené ghí nebo vejce s vitaminem D

Novinky na trhu: letní smoothie, ochucené ghí nebo vejce s vitaminem D

Kejksy Los Křupos tak účinně posilují svaly a zpevňují kosti, skvěle zasytí a podpoří i naši štíhlou linii. Zároveň 100% respektují principy vyvážené a zdravé stravy a díky jejich optimálnímu složení jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus, pomáhají při učení a soustředění ve škole a v práci a představují i vyvážený zdroj energie pro sportovní výkon.

Višňové mlsání na cesty.
Autor: TZ Višňové mlsání na cesty.

Višňové svačinky z českého Ovocňáku: ideální parťák pro výlety po Česku

Pyré a mošty v praktických kapsičkách nebo sušené ovocné plátky jsou ideálními společníky na cesty. Nezabírají v batohu skoro žádné místo, jsou plné živin a vydrží jakékoliv teploty a skoro každé zacházení. Přitom chutnají i těm největším mlsounům a dodají energii i bez přidaného cukru. A to nejlepší – jsou z ovoce, které roste tady doma, kolem nás!

Dnes jsme vybrali višně. Jejich kyselost kombinovaná se sladkými jablky z nich dělá příchuť, která bude chutnat dětem i dospělým. Navíc obsahují celou řadu minerálních látek jako jód, draslík, vápník, hořčík a fosfor a stopové prvky jako železo, zinek a měď. A také spoustu vitamínu C.

Sušené plátky koncentrují všechny výhody ovoce

100% ovocné plátky jsou vyrobeny jen z dužiny ovoce pasírovaného zastudena, které si díky sušení za nízké teploty zachovalo své živiny. Na jedno balení plátků je potřeba více než 150 g ovoce, na rozdíl od toho čerstvého se ale skvěle hodí na cesty, protože přežije i na dně batohu. A chutná i dospělým!

Ovocné svačinky od Ovocňáku si zamiluje celá rodina. Školák s mlsným jazýčkem, co má rád sladké nebo chce jen dobít baterky, dospívající slečna, co si hlídá linii, maminka, co dbá na zdravou výživu i tatínek, který chce hlavně rychlou dávku energie.

Poctivá zmrzlina je základ!
Autor: TZ Poctivá zmrzlina je základ!

Jogurtová zmrzlina Zorba s medem a mandlemi

Zchlaďte se v parných letních dnech a vychutnejte si skvělou zmrzlinu Zorba, která je inspirována stejnojmenným jogurtem řeckého typu. Pokud máte rádi tyto jogurty, tak vám jejich zmrzlina přímo učaruje. Skvělou chuť bílého jogurtu doplňuje karamel, med a pražené mandle.

Zmrzliny Zorba vyrábí tradiční česká značka Polárka. Věděli jste, že Polárka byla prvním ledním medvědem v pražské ZOO, který se dožil dospělého věku? Její popularita tak dala v roce 1949 název slavné značce, která vyrábí zmrzliny už přes 70 let. Zmrzlinu Zorba s jogurtem, medem a mandlemi si můžete spolu s dalším nákupem objednat na Košík.cz

reklama

Související témata: novinky na trhu , gastronomie

reklama

Přečtěte si také