reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení
Autor: TZ Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení

Novinky na trhu: křupavé zobání, ovocná svačinka nebo zmrzlinové osvěžení

Další várka novinek nesmí ani během parného léta chybět! Vyzkoušejte svačinky ideální na cesty nebo osvěžující zmrzlinu.
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Tereza Pánková

Los Křupos: křupavé zobání nejen k televizi

Objevte novinku na našem trhu, speciální snack, kejksy Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti a vychutnejte si lahodné, zdravé a výživné mlsání nejen během léta. České kejksy Los Křupos, které jsou naprostou novinkou, dodají našemu organismu vysokou dávku rostlinných proteinů, vlákniny i esenciálních aminokyselin podporujících zdraví kostí a budování svalů. Založeny jsou na pšeničné, rýžové a hrachové mouce, rostlinných proteinech, kterých osahují 18 %, dietní prebiotické kukuřičné vláknině, ale i bylinkách jako je koriandr a medvědí česnek, rostlinných karotenoidech nebo sušeném plodu rajčete.

Novinky na trhu: letní smoothie, ochucené ghí nebo vejce s vitaminem D

Novinky na trhu: letní smoothie, ochucené ghí nebo vejce s vitaminem D

Kejksy Los Křupos tak účinně posilují svaly a zpevňují kosti, skvěle zasytí a podpoří i naši štíhlou linii. Zároveň 100% respektují principy vyvážené a zdravé stravy a díky jejich optimálnímu složení jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus, pomáhají při učení a soustředění ve škole a v práci a představují i vyvážený zdroj energie pro sportovní výkon.

Višňové mlsání na cesty.
Autor: TZ Višňové mlsání na cesty.

Višňové svačinky z českého Ovocňáku: ideální parťák pro výlety po Česku

Pyré a mošty v praktických kapsičkách nebo sušené ovocné plátky jsou ideálními společníky na cesty. Nezabírají v batohu skoro žádné místo, jsou plné živin a vydrží jakékoliv teploty a skoro každé zacházení. Přitom chutnají i těm největším mlsounům a dodají energii i bez přidaného cukru. A to nejlepší – jsou z ovoce, které roste tady doma, kolem nás!

Dnes jsme vybrali višně. Jejich kyselost kombinovaná se sladkými jablky z nich dělá příchuť, která bude chutnat dětem i dospělým. Navíc obsahují celou řadu minerálních látek jako jód, draslík, vápník, hořčík a fosfor a stopové prvky jako železo, zinek a měď. A také spoustu vitamínu C.

Sušené plátky koncentrují všechny výhody ovoce

100% ovocné plátky jsou vyrobeny jen z dužiny ovoce pasírovaného zastudena, které si díky sušení za nízké teploty zachovalo své živiny. Na jedno balení plátků je potřeba více než 150 g ovoce, na rozdíl od toho čerstvého se ale skvěle hodí na cesty, protože přežije i na dně batohu. A chutná i dospělým!

Ovocné svačinky od Ovocňáku si zamiluje celá rodina. Školák s mlsným jazýčkem, co má rád sladké nebo chce jen dobít baterky, dospívající slečna, co si hlídá linii, maminka, co dbá na zdravou výživu i tatínek, který chce hlavně rychlou dávku energie.

Poctivá zmrzlina je základ!
Autor: TZ Poctivá zmrzlina je základ!

Jogurtová zmrzlina Zorba s medem a mandlemi

Zchlaďte se v parných letních dnech a vychutnejte si skvělou zmrzlinu Zorba, která je inspirována stejnojmenným jogurtem řeckého typu. Pokud máte rádi tyto jogurty, tak vám jejich zmrzlina přímo učaruje. Skvělou chuť bílého jogurtu doplňuje karamel, med a pražené mandle.

Zmrzliny Zorba vyrábí tradiční česká značka Polárka. Věděli jste, že Polárka byla prvním ledním medvědem v pražské ZOO, který se dožil dospělého věku? Její popularita tak dala v roce 1949 název slavné značce, která vyrábí zmrzliny už přes 70 let. Zmrzlinu Zorba s jogurtem, medem a mandlemi si můžete spolu s dalším nákupem objednat na Košík.cz

Související témata: novinky na trhu , gastronomie

reklama

Přečtěte si také