reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno
Autor: TZ Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno

Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno

Máme tu první letošní novinky na trhu! Přichystali jsme si pro vás tip na bifi drinky, lahodnou kávu plnou chuti a netradiční NEALKO víno. Ideální pro ty, kteří se rozhodli alkohol na nějakou dobu vyřadit, případně si na něm pochutnout ani nemohou.

Guatemalská káva od Latino Café plná tropické chuti

Sladíte? Za lžičku cukru, která se rozpustí v šálku kávy se nemusíte stydět. Někteří ocenění baristé sami přiznávají, že si sami kávu sladí. Dopřáváte si ji kvůli požitku, a pokud si ji víc užijete oslazenou, není důvod se kát. Můžete se však zamyslet se nad tím, jestli by vašim chuťovým buňkám víc nelahodila jiná odrůda. Pohrajte si se svým kávovým menu a zkuste najít tu pravou kávu, při jejímž pití na cukr ani nepomyslíte.

Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno
Autor: TZ Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno

Pochutnejte si například na guatemalské kávě Maragogype, která se vyznačuje chutí tropického ovoce a čokoládovými tóny. Ovocně-čokoládovou charakteristiku má též australská káva odrůdy Bourbon, najdete v ní však nezvykle nízký obsah kofeinu. Kubánská káva je zajímavá tím, že neobsahuje tolik kyselin jako jiné středoamerické kávy, objevíte v ní kouřové tóny a třeba chuť karibského rumu. Její sladká vůně vás přenese na pole s cukrovou třtinou. Mexická káva zachutná všem, kdo milují ve svém šálku lehkost a citrusové tóny. Protikladem je káva z Kamerunu – intenzivní, se sladkou chutí čokolády a oříšků. Opravdovým gurmánským vrcholem je pak Jamaica Blue Mountain. Díky své vyvážené chuti, jemnému aromatu s kakaovou dochutí a přísným kontrolám při pěstění a produkci je považovaná za jednu z nejkvalitnějších káv na světě.

BIO Bifi drinky od Hollandie, nově bez víček

Kdo by si nechtěl kdykoliv v roce připomenout, jak voní a chutná léto. Tuto příjemnou vzpomínku ve vás může vyvolat nový BIO Bifi Drink od Hollandie malina s vanilkou, lahodné spojení šťavnatých rudých plodů a snad nejoblíbenějšího koření. Veškeré suroviny, které se používají při výrobě oblíbených drinků, jsou čistě přírodního původu a v biokvalitě.

Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno
Autor: TZ Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno

Protože se v Hollandii zaměřují také na to, jak se chovat více ekologicky, odstranili z BIO Bifi Drinků překryvná víčka. To je jeden z prvních kroků, které česká mlékárna chystá, aby co nejvíce šetřila přírodu. Nemusíte se ale bát, že se vám nápoj vyleje za chůze. Součástí balení je totiž speciální dvouvrstvé víčko, tzv. comfort lid. Díky této technologii odloupnete horní hliníkové víčko, ale zůstane vám tam ještě spodní, tzv. picí víčko. A v jakých dalších příchutích můžete ochutnat BIO Bifi Drinky? Jahoda s mátou, mango a ananas nebo espresso; vždy od 29,90 Kč.

Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno
Autor: TZ Novinky na trhu: bifi drink, lahodná káva a nealko víno

Nealko vína z M&S

Pokud jste se rozhodli vzdát se po smršti oslav konce roku na čas skleničky vína nebo si ji jednoduše nemůžete dopřát z mnoha jiných důvodů, mohla by vás potěšit vína s nízkým či vůbec žádným obsahem alkoholu z Marks & Spencer. Lehká a elegantní vína mají také nižší množství kalorií při zachování veškeré chuti a nehrozí po nich žádná kocovina. Vyzkoušejte Sumiku – lehký, osvěžující nápoj z vína, který se skvěle hodí k mořským plodům, grilovanému masu a salátům. Nebo třeba nealkoholický Merlot s tóny tmavého ovoce a bylinek, který doporučují ke klobásám, grilovaným žebírkům a dušenému masu se zeleninou.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

reklama

Přečtěte si také