Vychutnejte si podzim plný zážitků s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzim je obdobím, které překypuje barvami a příroda nám dává své dary. Užijte si tento úrodný čas se spoustou nových receptů v podzimním čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji už od 11. září.

Tentokrát začnu malým přiznáním… Jsem typická holka z velkého města. Celý život bydlím v činžáku a nikdy jsem neměla zahradu. Takže si zachovávám romantickou představu, jak vycházím z domečku, procházím zahrádkou a tu utrhnu rajče, tu pár listů mangoldu, vytáhnu ze země cibuli a u slepiček seberu tři vajíčka a vše, za svitu slunce a cvrlikání ptáčků, proměním v lahodnou snídani. V hloubi duše vím, že bez pletí, okopávání, dřiny a potu se pořádná zahrada neobejde, ale protože jsem schopná zahubit i šnytlík na balkóně, dokážu si přiznat, že zahrada asi není mým osudem. Na druhou stranu ale miluju zeleninu, baví mě ta rozmanitost chutí, tvarů i barev, a jsem proto vděčná za fenomén farmářských trhů, kde můžu čerstvou zeleninu, bylinky a ovoce koupit přímo od farmáře, který je vydupal ze země místo mě.

Právě podzim je v tomto smyslu nejúrodnější a nejzajímavější a my jsme s velkou radostí vymýšleli nové recepty, ve kterých využijete štědrou podzimní úrodu, ať už ji sklidíte na své zahradě, nebo ji prostě koupíte.

Mysleli jsme ale i na milovníky masa, vydali jsme se na pouť po celém světě a našli recepty s vepřovým masem, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Pokud máte rádi exotická jídla, potěšíme vás výběrem barevných receptů z indické kuchyně. Určitě se hodí mít v zásobě i rychlé recepty na těstoviny a my pro vás máme celou sbírku opravdu výborných jídel, která rozšíří váš rodinný repertoár. S foodblogerkou Ivanou Jindřichovou alias Cat & Cook se ponoříme do tajů naší české kuchyně, zkuste třeba její fenomenální klasické vdolky, které chutnají jako od babičky.

Máme toho ale mnohem víc! V tomto čísle najdete více než 75 nových receptů, s kterými si užijete prima podzim!

Přeji vám úrodný čas plný nejen kulinárních zážitků

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 196 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty