Novinky na trhu: sójový kefír, krekry nebo pivní mixy

Dva drinky a jedna sváča do práce nebo na cesty. Přesně o tom jsou naše dnešní novinky na trhu!

Rychlá osvěžující svačina Soyka

Svačina bývá mezi denními jídly často opomíjená. My dospělí ji sice připravíme pro své děti, aby ve škole neměly hlad, ale na sebe často zapomínáme. Proto to chce něco rychlého a výživného. ´Vyzkoušejte svěže nakyslou chuť sójového kef*ru Soyka. Ten je vyráběn z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. Používá se kombinace vody, sójových bobů, tibetských hub a bezlepkového sirupu v bio kvalitě. Při výrobě jsou použité nejmodernější technologie, které sóje zachovávají její vysoké nutriční hodnoty. Soyka kef*r natural je k dostání v obchodech zdravé výživy nebo bezobalových obchodech.

Novinka! Vícezrnné bílkovinné krekry s příchutí skořice si prostě zamilujete!

O vzácnou skořici, která byla v raném středověku dokonce dražší než zlato, se vedlo mnoho bojů. Jedno z nejstarších koření na světě je známé pro své nezaměnitelné aroma, chuť a silné léčebné účinky. To věděli už staří Egypťané a dnes i rodinná pekárna Kompek z Kladna, která spojila své Vícezrnné bílkovinové krekry právě se skořicí a vytvořila tak jejich sladkou variantu. Výsledkem je chutná novinka, která nesmí chybět ve vaší tašce – na svačinu do školy, práce, na výlet nebo třeba na letní piknik. K dokonalosti ji dotahují včetně přidané skořice také slunečnicová a lněná semínka nebo ovesné vločky.

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu

Nejsilnější variantou pivního mixu je ochucený ležák. „Nejedná se o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o propojení ležáku, který má vyšší obsah alkoholu, a ovocné složky. Jde tedy o plnohodnotné pivo, jehož intenzita může konzumenty zvyklé na radlery překvapit,“ říká Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel.

Pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát osvěžení s čistou hlavou, je ideální pivo Černý Citron nealko. Tuto variantu ocení řidiči i sportovci.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty