Novinky na trhu: sladkosti a voňavá káva

Dnes se věnujeme sladkému a kávě! První sladkosti nejsou zase takovou novinkou, ale jako tip se rozhodně hodí. Stejně jako všechny ostatní novinky na trhu.

Captain Candy: designové obchody, kde se nákupy candies stávají zážitkem!

Vydejte se do kouzelného světa, kterému vládne pirát Captain Candy. Legenda vypráví, že kdysi hledal poklad, elixír mládí, a našel jej v podobě candies. A teď je přináší i vám: v designových obchodech, jejichž interiér vypadá jako skutečná pirátská loď a v nichž si své candies vybíráte podle momentální chuti z otevřených sudů překypujících sladkými poklady… Vzduch voní dobrodružstvím, a vy se na chvíli ocitáte úplně v jiném světě, obklopeni kouzelnou atmosférou.

Přichází dlouho očekávaná novinka! Pedro Frujty

Nová řada „superželé“ cukrovinek je konečně tady! Želé bonbony jsou díky unikátním recepturám prvními želé bonbony na trhu bez přidaných barviv a navíc s vysokým podílem ovocných šťáv. Za použití prémiových ingrediencí jsou vyráběny ve dvou variantách – Pedro Frujty Superželé Ovobobule a Frujty Superželé Ovoplátky. Pedro Frujty obsahují 30 % ovocných šťáv pocházejících z různých druhů ovoce, které vyniká vysokou výživovou hodnotou a antioxidačními účinky.

Sladkosti ze Šumavy

Šumavské Skleněnky jsou ručně vyráběná lízátka s jedlými kvítky nebo sušeným ovocem. Na přání je možné Skleněnky i ručně vymalovat nebo si můžete nechat natisknout téměř cokoli na jedlý papír. Nejkrásnější jsou přesto květinkové a ovocné. Macešky, sedmikrásky, chrpa, květ čeného bezu, mrazem sušené jahody, maliny, ostružiny... Výjimečné jsou Skleněnky především svým složením. Nejsou vyráběny z běžného cukru, ale z cukru rostlinného a díky tomu mají nízký glykemický index, oproti běžnému cukru mají jen polovinu kalorií a především nezpůsobují ani nepodporují zubní kaz. Naprostou většinu jedlých květů si pěstují přímo u sebe na zahrádce v Prášilech na Šumavě.

Káva L'OR a jejich recyklovatelné kapsle

Značka L’OR vznikla ve Francii v roce 1992 a nabízí zcela recyklovatelné hliníkové kapsle s prémiovou mletou kávu. Kapsle jsou navíc vhodné do Nespresso®* kávovarů a jsou k zakoupení v běžných prodejnách potravin.

Populární espresso si můžete dopřát v pěti různých alternativách: Onyx, Ristretto, Forza, Splendente a Satinato. Každá z nich dosahuje určitého stupně síly od nejslabší po nejsilnější intenzitu označenou číslem 14.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty