Novinky na trhu: designové koše, limitka arašídů nebo rostlinná mléka

Přinášíme vám tři tipy na novinky na trhu, které byste rozhodně měli vyzkoušet nebo si pořídit domů! Takových tipů totiž není nikdy dost. ;)

Koše FlatBack+

Designové koše Brabantia FlatBack+ jsou typické plochou zadní stranou, díky které snadno padnou ke každé zdi nebo do rohu místnosti a šetří tak místo. Nová řada košů nese označení FlatBack+, protože disponuje větší velikostí, odolností a recyklovatelností. Koše jsou v nabídce ve dvou velikostech 30 a 40 litrů v růžové, mátové, tmavě modré, červené a bílé barvě a v lesklé oceli. Předností košů FlatBack+ je jejich pevný povrch a odolnost proti poškrábání a opotřebení.

Když je arašídů tolik, že se s radostí rozdělíte

I ten největší milovník arašídů může být od nynějška v klidu. Nové půlkilové balení KK Arašídů je totiž tak velké, že bohatě vystačí i pro všechny, s kterými se chcete podělit. Vždy v něm najdete pouze pečlivě vybírané prémiové arašídy. Ty jsou navíc pražené výhradně na slunečnicovém oleji a dochucené mořskou solí. Chuť je tak opravdu intenzivní a výjimečně dobrá. Díky vakuovému prostředí v kovové plechovce se arašídy uchovají přesně tak chutné a křupavé, jako by právě sjely z pražicí linky. Díky praktickému víčku je navíc lze znovu uzavřít, a tak se ve spíži nerozsypou.

Zdravě a s chutí!

Vychutnejte si léto s vychlazeným, chutným a především zdravým drinkem! Rostlinné mléko Body and Future ze Zdravého světa, který je součástí každého hypermarketu Globus, má vyladěné složení pro zdravé a lehké zažívání. Obsahuje vyšší podíl ořechů a je obohaceno o potřebné vitamíny a minerály. Kvalitní nápoj vhodný nejen pro vegany je připraven bez přidaného cukru, umělých barviv a konzervantů.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty